Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A może ostatnio miała nadmiar wrażeń w zyciu???Schron (ciekawe co przed), Olsztyn,Psi Los,DTu Greenevil,znów Psi Los i teraz Dt u Aury.Może tylko potrzebuje więcej czasu żeby ochłonąć z tego kołowrotka?? Od pewnego momentu w Jej życiu zawirowało z zawrotną prędkością...
Dobrze chociaż,że zjeść lubi....

Link to comment
Share on other sites

oj lubi,lubi :sabber: Muszę jej pilnowac,bo co na drodze to nieprzyjaciel.
Z nią, jest tak,że przytula się i przez chwilę jest z nami a za moment czuję że juz jest nieobecna. Nawet moje psy zachowuja wobecniej dystans.:shake:
Może jej oczy powinien jednak zobaczyć jakiś wet.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki !!! Lady dzisiaj pierwszy raz zaszczekała :evil_lol:..Wyleciała zmoimi psiakami na podwórko,a za siatka stały suczki sąsiadów,które ją zawsze obszczekują. Zwykle Duśka uciekała natychmiast do domu ,:scared:a dzisiaj raz z daleka, a potem juz przy siatce dała nietowarzyskim sąsiadkom do wiwatu. dla mnie kiedy pies w nowym otoczeniu pierwszy raz zaszczeka,jest waznym wydarzeniem.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki pomocy! Przed chwilą zadzwonil do mnie kol. wet. z informacją ze dziś do jego lecznicy w Chynowie przyszła dziewczyna z 4 suczkami, rasowymi jamniczkami do uśpienia. Suczki mają juz po 7 tygodni i są przeslodkie. Kolega się wściekl, jak można tak długo czekać jeśli się nie chce psiaków! Suczki są czarne podpalane. kol. chce im znaleźć domy i prosi mnie o pomoc a ja proszę was. To nie są już ślepe psiaki tylko wesole urwisy.:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Ciotki pomocy! Przed chwilą zadzwonil do mnie kol. wet. z informacją ze dziś do jego lecznicy w Chynowie przyszła dziewczyna z 4 suczkami, rasowymi jamniczkami do uśpienia. Suczki mają juz po 7 tygodni i są przeslodkie. Kolega się wściekl, jak można tak długo czekać jeśli się nie chce psiaków! Suczki są czarne podpalane. kol. chce im znaleźć domy i prosi mnie o pomoc a ja proszę was. To nie są już ślepe psiaki tylko wesole urwisy.:modla:[/quote]


Ciotka zdjęcia...powiedz koledze żeby machnął zdjątka...bo bez tego trudno ruszyć......

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia mam, dwa razy próbowałam przesłać ale zawieszalo mi się. Spróbuję po jednym.Przesle do Agi Mazury I do GReen Evil.
Kobieta wyczerpała swoje możliwości znalezienia domow dla szczeniaków . to jest wieś nikt psiaków nie chciał. Może ma komputer, ale internetu raczej nie. Zresztą gdyby nawt miała, do głowy by jej nie przyszło ogłaszac je w necie. Szczeniaczki mają już po 8 tygodni ,same suczki. nie są szczepione. Trzeba szybko znależć im domy ,bo nie będzie trzymała 5 psów. Jest w sumie wdzięczna że ktos chce jej pomóc. Ale obawiam się, że gdyby kolega się zgodzil, pewnie już byly by uśpione.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...