Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widać odrazu kto nieuważnie i po tzw "łebkach" czyta :mad: :eviltong:

zamówić karmę miałam ja a nie Green więc ...skąd ona ma wiedziec :eviltong:

karma zamówiona rano, zapłacone...czekam na sygnał, że ruszyła z kurierem a raczej kurier z karmą...;)

zamówiłam ten największy worek za 229,50(nie ma jak kumoterstwo regionalne ;) co będę ostródziance żałować :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

ciotki dzisiaj o nas zapomniały :placz:.zdjęcia będą dopiero w poniedziałek bo moje dziecko nie zdążyło. Lady cały czas jest apatyczna ,Ożywia się kiedy prosi o jedzenie lub kiedy wychodzi na podwórko.Ale lubi głaskanie i upomina się o pieszczoty. Chyba musi minąć trochę czasu zanimzacznie okazywać jakies emocje, Kiedy pomacha ogonkiem napiszę o tym wielkimi literami W POLSACIE dzisiaj pokazywali psy z Ligoty :angryy:

Link to comment
Share on other sites

haloooo a ja to co? wujek?...toż Ciotka jestem i nie zapomniałam:eviltong:
Lady Księżniczko a czemu Ty jesteś apatyczna...Kochanie :glaszcze:
Ciotka auraa się z Tobą nie bawi, nie zabawia naszej damy? oj...:nono: ;)




widziałam w wiadomościach Ligotę...i się poryczałam...najzwyczajniej w świecie..a jak na wątku zobaczyłam zdjęcia ...to...do końca życia ich nie zapomnę...

Link to comment
Share on other sites

Lady trochę dziś się ożywiła, przestała sie zachowywac jak "zombi" nawet na mój widok MACHNęłA TRZY RAZY OGONKIEM:sweetCyb:.cały czas jest głodna ,torby z jedzeniem powędrowały pod sufit, bo zaczęła się dobierac do folii :mad:zauważyłam, że ona wogóle nie siada. Albo stoi albo się kładzie. Jak bylo wcześniej? troche ma powiększone gruczoly kolo odbytu,będę ją obserwować. Chyba ją to jednak nie boli. Wczoraj wypuścilam ją na krótkie siusiu bez kubraczka i z moim psem pobiegla do furtki. Ulicą jechał facet na rowerze ,jak zobaczył tego łysolca, to myślałam że spadnie z roweru. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to się bardzo cieszę, bo niestety nie miałam okazji Lady w nim zobaczyć na własne oczy, ale na zdjęciach dziewczynka prezentuje się super - ubawił mnie szczególnie kołnierzyk be-be - wszystko w stylu Magdy M. :lol: Tylko te odblaski takie troche chamskie, ale przynajmniej Lady się wyróżnia w naszej szarej rzeczywistości :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się Auraa,moze kurier z karmą utknął gdzies po drodze (u nas śnieg sypie,nie wiem jak w innych częściach kraju)..
Jesli będziesz musiała sama sfinansować zakup karmy,chętnie przyslę Ci pieniądze...Tylko tak moge pomóc..Bardzo sie cieszę,że wzięłas Lady na DT...Nawet wzięcie nie było proste-ale,do trzech razy sztuka...W końcu się udało..
A odnosnie tego faceta co to mało z roweru nie spadł jak zobaczył Łysalca...Raz w życiu udało mi się mądralę tego typu zakasować...
Szłam sobie kiedyś z Gunią (modelowy kundelek z nadwagą) przy przystanku pełnym ludzi a facet mówi:Taka dziewczyna i z taką pokraką chodzi...A ja ku uciesze wszystkich czekających: jak pan chce pokrakę zobaczyć to proszę popatrzeć w lustro...Do dziś mam satysfakcję...
A Lady jest przepiękna...Czy dalej obywa się bez Luminalu???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']DO DZIS NIE MAM KARMY :cool3:.jeśli do jutrzejszego popołudnia nie przyjdzie,będę musiała kupic gdzieś u wet.[/quote]


no to w takim razie mamy drobny problem....

ja w aktualizacji zamówienia mam napisane, że karma dotarła...

o 11:58 odebrał "Kluska"

i co teraz?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='batmani']Gdzie zamawialiście, bo jeśli w Krakvecie to przewiduje kłopociki...."dzięki" firmie kurierskiej karma dotarła do mnie szóstego dnia, po awanturze. oczywiście :mad:[/quote]


w krakvecie i na stronie kurierskiej jest napisane, że przesyłka dostarczona dzisiaj o 11:58

do tej pory wszystkie przesyłki docierały bez zarzutu...

Link to comment
Share on other sites

starałam się szybko odpowiedzieć ale jest duze obciązenie netu :cool3: . z okazji dostawy jedzonka Lady dostała "małe co nieco" bo juz się obżarciuch do suchego chleba chciala dobierac ;).tak bym chciała żeby szybciej dochodzila do siebie. Jutro poproszę kolegę wet. żeby ją na wszelki wypadek obejżał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...