Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No pewnie,że świniak..też dziewczynka...
Pocieszam się ,że Jej dobrze...Tylko Pajunia troche Jej szukała...Kwiczała...Chyba mnie tresowała,bo za każdym kwikiem biegłam do Niej z czyms do jedzenia...
I niby nie ma niebezpieczeństwa,ale się o Nią boję.bo też wymaga leczenia (pasożyt skórny-świerzbowiec).Niby g.... nie choroba,ale Brusia otrzymała zastrzyk i nastepnego dnia odeszła....To już chyba histeria..

Link to comment
Share on other sites

hm ... dziwne - moja jadzka tez swego czasu miala swierzb.smarowalam ja jakims obrzydlistwem śmierdzacym potwornie.to upierdliwa choroba, ale smiertelna - to chyba wogole nie leczona i zaniedbana przez długi czas. a co wet na to? pewnie nie wiesz - bo sobota itd. biedna Pajunia, bedzie tęsknic! pomiziaj ja ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

trzymaj sie, ja po swojej dlugo non stop ryczalam, tez odeszla przy mnie (miala raka), wszyscy mowia, ze ona na mnie czekala, a jak tylko przybieglam do domu to jakby wiedziala,ze teraz juz moze przestac czekac...i odejsc; cztery lata minely i jest mi tylko troszke latwiej-ja mysle,ze to jej odejscie sprawilo,ze zaczelam patrzec na pewne rzeczy inaczej i zaczelam myslec o wolontariacie;to byl dla mnie taki cios, ze wreszcie przestalam uciekac przed emocjami, wiec mysle, ze odejscie Twojego zwierzaka tez ma jakis glebszy sens...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam Łysalca czyli teraz Lady...
Brusia,to moja nieświadomość i tym bardziej mi ciężko...
Kupiłam Pajuni towarzyszkę,bo wyczytałam ,że tak świniakom lepiej...
Brusia miała długie włosy (ale to była jedyna dziweczynka w sklepie)
Świerzb to nie śmiertelna choroba..Ale Brusia chyba była a nieuczciwej hodowli (tzn z takiej gdzie krzyzuje się matkę z synem,siostrę z bratem...żeby tylko uzyskać efekt...np dłuższych włosów..).I wychodza piękności,ale z anomaliami genetycznymi...Żyją krócej,albo bardzo krótko i byle g..... potrafi je zabić...
Byłam u wetki do której mam zaufanie (nawet chciało mi się pójśc do niej w sobote i powiedzieć co się stało...).Umówiłam się z nią,że jak Pajunia się wyleczy to poszuka mi świnki (np prezentu,który się znudził,.....tak też bywachyba u debili sorry,albo jak u kogoś się urodzą i będzie ich za dużo...),.Albo sama znajdę świnkę w potrzebie...

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, nasza "miłość" do zwierząt wiąże się z radościa kiedy patrzymy jak zwierzaki rosna, bawią się,cieszą kiedy wracamy do domu.Zmartwieniem kiedy choruja i rozpaczą kiedy odchodzą,ale wciąż bierzemy nowe,które kochamy wspominając poprzednie. I tak ma byc .Lady w końcu nie dałam luminalu. Całe wczorajsze przedpołudnie byla bardzo apatyczna,ale przed wieczorem trochę się ożywiła.Ma apetyt, k.. robi dobre ale jest obolała. chciałam ją wnieść na góre po schodach i zaczęła piszczeć więc dałam spokój. cały czas ją obserwuję.:hmmmm: W czwartek moiała dopiero wyjęte szwy ale nie wiem jak Green Ev.ją nosila na 3 piętro. u kolegi z karmą nic nie załatwiłam bo ma narzuconą cenę i nic nie może pokombinować. :cool3: zaraz zacznę szukać dalej, żeby pies nie zostal bez jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Matusz: to jest karma weterynaryjna.. nigdy nie bedzie kosztowala 10zl/kg.

Relka: podaj moze PW Adze adres, to ona zamowi w krakvecie, dostarcza Ci do domu... swoja szosa nie wiem jak mi moglo umknac to, ze placiliscie za karme... mowilam tej lalce za kontuarem, zeby dopisala ja na fakture... :mad:.
Daj PW numer konta, oddamy Ci te pieniadze.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

auraaa dokładnie podaj mi na priw swój adres i jeszcze raz dokładną nazwę karmy (puszki czy sucha itd) wiesz tak DUŻYMI LITERAMI :evil_lol:

Green znaczy się Ty masz kartę choroby?...

matusz no niestety tyle te karmy kosztująm...dla Bzuni tez karma kosztowała 105 zł za 5 kg :cool1: dlatego tak bardzo potrzebne nam dobre dusze, które będą wspierać Lady :oops:

Link to comment
Share on other sites

specjalna -
[B]WSKAZANIA:
[/B]- Dieta eliminacyjna.
- Alergia pokarmowa z objawami dermatologicznymi oraz/lub żołądkowo-jelitowymi.
- Nietolerancja pokarmowa.
- Inflammatory Bowel Disease (IBD) - choroba zapalna jelit.
- Zapalenie okrężnicy.
- Biegunka u psów dorosłych oraz u szczeniąt.

Link to comment
Share on other sites

Pucka, no co Ty.. to taki pedigree, tylko lubimy przeplacac :eviltong:

Karty choroby nie mam ni pol. Tzn pierwsze pol ma Relka, a drugie pol... no coz :cool1: moze ktos odebrac przed weekendem? Bo mi do PL po drodze mniej lub bardziej bedzie dopiero w sobote.

Jest szansa na jakies zdjecia? :cool3:

pzdr
GreenEvil

PS. ide letkom renkom wydac tausena :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']karmy starczy na 4-5 dni. Jacek zaplacil za to ok.42zł. Dzis zadzwonie do kolegi wet. żeby sie zorientował ile kosztuje w hurtowni w której on kupuje. niedaleko mnie też jest chyba hurtownia to podjadę i spytam. [/quote]

Zajrzałam do sklepu internetowego i wygląda to tak:

[quote][URL="http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=844"]ROYAL CANIN Sensitivity control (dog) 1,5kg[/URL] [URL="http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=844"][IMG]http://www.krakvet.pl/product_thumb.php?img=images/royal_vet/sensitivity.jpg&w=65&h=100[/IMG][/URL] 40,90zł
[URL="http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=845"]ROYAL CANIN Sensitivity control 6kg[/URL] [URL="http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=845"][IMG]http://www.krakvet.pl/product_thumb.php?img=images/royal_vet/sensitivity.jpg&w=65&h=100[/IMG][/URL] 109,90zł [/quote]
Jest spora różnica w cenie małego i dużego worka - w przypadku tego 1,5 kg cena za kilogram to ponad 27 zł, w przypadku 6 kg - za kilogram prawie 19 zł...
Jeżeli zamawia się za powyżej 100 zł przesyłka jest za darmo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...