Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W końcu mogę zadac serię pytań :evil_lol:

jak brzmi oficjalna diagnoza? czy Lady będzie do końća życia na specjalnej diecie? na jakiej?
czy ma padaczkę czy to były ataki spowodowane jej stanem w tamtym momencie?

i ile wyniosło nas tym razem leczenie Lady?...

i jak sobie przypomnę więcej to będę pytać dalej ...:eviltong:


Lady Księzniczko Ty mojaaaaaaaaaaaaaaaa.......:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Tak, sierść zaczyna jej odrastać :lol: Chudzinka z niej się zrobiła, tyle biedna przeszła...
Jak jej zdrowie???[/quote]

chudzinka ??? toz ona przytyla juz na moje oko ze 3 kg ;)

Jesli chodzi o jej zdrowie dzisiaj (w porownaniu do teego co bylo), to musze powiedziec - daj Panie tak kazdemu :D normalnie pies odrzutowy ;)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']W końcu mogę zadac serię pytań :evil_lol:

jak brzmi oficjalna diagnoza? czy Lady będzie do końća życia na specjalnej diecie? na jakiej?[/quote]

RC kurdeeeeeeeee intestinal bodajrze ;) - delikatna karma, jak to vet ujal. Auraa bedzie w stanie powiedziec wiecej oo tej karmie, bo dostala narazie wor i bodajrze dwie puchy.

[quote name='Aga_Mazury']
czy ma padaczkę czy to były ataki spowodowane jej stanem w tamtym momencie?[/quote]

inszallah, jak to mowia nasi poludniowi bracia :evil_lol:... lekow ma nie brac.. w PL atakow nie bylo, gdyby powrocily, to ma zaczac brac znowu.

[quote name='Aga_Mazury']
i ile wyniosło nas tym razem leczenie Lady?...
[/quote]

yedyne 1 055,30 zl :P

[quote name='Aga_Mazury']
i jak sobie przypomnę więcej to będę pytać dalej ...:eviltong:
[/quote]

Idz moze sprawdz lepiej, czy Ci dogomaniaki nieowstarzeczkownae nie placza, co ?? ;)

Pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

GreenEvil, ja tak spojrzałam na jej pierwsze foty, ona tam ma schroniskowe kołtuny na karku i łepku; wydało mi się, że ona teraz drobniejsza... W domu mam same "beczkowozy", to dla mnie ona taka drobinka... :roll:
Cieszę się, że już w dobrych rękach, będzie już tylko lepiej!!!!

Kurczaki, ale leczenie to kosztowne :cool1:

Link to comment
Share on other sites

nie mogłam wejść bo mi coś siadło. to jest odkurzacz nie pies ;) Wporównaniu z moim Fredziem to jest baryłeczka:lol: patrzy mi prosto w oczy tymi swoimi ślepkami i "woła" daj jeść. karma nazywa się "royal canin sensitivity control" .dostałam kubeczek żeby odmierzyć ile jej dawac. karma tak śmierdzi jak trzydniowa ryba. trzeba się zorientować gdzie można ją taniej kupic. wypuściłam Lady na chwilę na podwórko z moimi psami i juz z nimi pobiegła obszczekać psa sąsiadów, chociaż ona nie szczekała. Jest wielka pieszczoszką , upomina się o głaskanie i drapanie. cały czas się boję żeby nic się nie przydarzyło. Zastanawiam sie czy na wszelki wypadek nie dać jej dzisiaj luminalu:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Relka, bo ja tak bylam zjeta psem, ze nie ogarnelam ;) na ile starczy ta krama, ktora dostalyscie?
Ciesze sie, ze Lady mogla w koncu pobiegac bez smyczy :D ona wyraznie to lubi.. a u mnie bylo to niewykonalne...
i w koncu.. jak ogarnelas kwadrature kola pt... karmieni psow oddzielnie?? ;)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

karmy starczy na 4-5 dni. Jacek zaplacil za to ok.42zł. Dzis zadzwonie do kolegi wet. żeby sie zorientował ile kosztuje w hurtowni w której on kupuje. niedaleko mnie też jest chyba hurtownia to podjadę i spytam. Lady już nakarmiłam to czego nie zjadla wsypałam do torby. moim psom zaniosłam jedzenie na górę ale jeszcze nie są głodne.Lady na razie jest apatyczna ,chyba dopiero dziś dotarło do niej co się stało.Zobaczymy co dalej.czy ty jej czyms smarowałaś skórę?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Miejmy nadzieję,że za jakiś czas metodą prób i blędów uda się Jej przemycić coś normalnego (poza suchą karmą)
Auraa- Jeśli podasz Luminal -Ty będziesz spała spokojniej ale...Ogólna tendencja w padaczce jest taka,że jesli nie trzeba podawać leków to lepiej ich nie podać,nawet ryzykując napad ...Leki są toksyczne...Jeden napad drgawkowy nie zawsze świadczy o padacze i może pozostać jedynym w życiu..Zastanów się jeszcze...
Pucka- no cóż,jeśli nie możesz pić napojów wyskokowych to może ja za Ciebie wypiję??? Skoro i tak masz dobry nastrój???:drink1:Jak ja Ci zazdroszczę zdrowych świnek morskich ...Moja Brusia odeszła a sobote rano...

Link to comment
Share on other sites

Wypij ciotko, wypij! I nie zazdrość ! Bo Jadzia (ta większa) jest właśnie po biopsji i wyszedł chłoniak centroblastyczny. Nie wiem co wetka o tym powie, ale to nowotwór złośliwy o ile się nie mylę :( Więc też chyba niedługo przyjdzie nam się pożegnać . Boże jak mi beznadziejnie :( No ale trochę sobie grubas pożył ( no zyje jeszcze przecież !!!) ma teraz 5,5 roku. Buuuuuuuuuuuuuu

Link to comment
Share on other sites

Pamietam,że to wątek o Łysalcu kochanym..
ale dzis wyjątkowo pozwolę sobie na oFF topic....
Pucka , nie wiem co napisać..Twoje świniaki wyglądały takie zdrowe na zdjęciach...Zadowolone z życia...Też to chciałam dać swoim...Brusia odchodziła leżąc na moich rękach (chciałam żeby czuła znajomy zapach..)..I cóż totalna bezsilność i łzy...Agonia taka sama jak u człowieka:shake: :shake: Teraz muszę się trzymać,wyleczyć Pajunię a potem zapewnić Jej jakieś towarzystwo (najlepiej takie z rodzaju:w potrzebie..)
Trzymaj się Pucka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...