Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

ja już mam 2 psy i 2 koty, mogę jej niestety dac tylko dom tymczasowy. Trzeba szybko znaleźć prawdziwy dom, nie powinna przechodzić z miejsca na miejsce. W tej chwili najważniejsze jest żeby wyzdrowiala i ładnie wyglądała, moze wtedy ktoś się znajdzie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='auraa']nie mogłam wcześniej się odezwać bo mi net nie działał .Dzwoniłam do PL i lekarz powiedział,że rokowania są ostrożne,ale mają nadzieję, że z tego wyjdzie.Jest bardzo zarobaczona,mieli zadecydować,czy mogą ją dziś odrobaczyć[/quote]
Trzymam kciuki za pudliczkę od początku, ale czegoś tu nie rozumię, dziesiątki lekarzy, konsultacje, dwie narkozy a do tej pory nikt jej nie odrobaczył :no-no-no: :no-no-no: :no-no-no: Czy była zbyt słaba żeby ją odrobaczyć?

Link to comment
Share on other sites

na allegro są tysiące wejśc i zero zainteresowania...były chyba dwa mail-e, ale nie w sprawie adopcji tylko ewentualnej pomocy finansowej...niestety narazie na mail-ach się skończyło....

chciałabym też napisać bo nie jestem pewna czy było o tym wspominane...

Lady nie jest zaszczepiona...przeciw wściekliźnie ...

na umowie adopcyjnej ze schroniska mam napisane, że była odrobaczona jakoś w grudniu...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli była odrobaczona w schronisku, to chyba po 10 dniach powinna być odrobaczona powtórnie. Ale nikt o tym nie pomyślał.:shake: Lekarz powiedział że robale produkuja toksyny które również uszkadzają trzustkę.Słaba trzustka źle wwpływa na skórę i sierść,robi się sucha, pęka, a sierść się kruszy. (brak witaminy A) Badań na trzustkę nie robi się rutynowo, dopiero wtedy gdy pojawiają sie objawy. Na mój babski rozum ta trzustka już wcześnie musiała być słaba a to w połączeniu ze zmianami hormonalnymi dało efekt łysienia. Jeśli wyjdzie z najgoirszego będę starała się o nią dobrze dbać, tylko zeby dogadała się z moimi diabełkami :diabloti: ,bo będą strasznie zazdrosne . Teraz muszę je głaskać na 2 ręce,a gdzie trzecia? ŻEBY Ją WRESZCIE KTOS ZOBACZYł I POKOCHAł :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']kurcze...napewno jakby odrosla jej sierść to mialaby wzięcie, kwestia tylko poprawienia jej stanu zdrowia, żeby wloski odrosly...ale jak maja odrastać jak nie wiadomo co jej dolega...:placz:[/quote]
plus w tym wszystkim, ze jak na moje slepe oczeta, to ona wlasnie calkiem ladnie zarasta... jak ja sobie pomysle, co by bylo, gdyby ona teraz w schronie siedziala... :shake:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']na mojej aukcji zostało raptem 14 godzin....ale może wkleję jednak ten link do aukcji Twojej Green...ostatnio poskutkowało dośc mocno....

wejśc ponad 7100 zero telefonów, zero zainteresowania...[/quote]
Aga, moze na nastepna aukcje daj to jej zdjecie :
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/54/17593747ee19ee9e.jpg[/IMG][/URL]

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Aga, moze na nastepna aukcje daj to jej zdjecie :
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/54/17593747ee19ee9e.jpg[/IMG][/URL]

pzdr
GreenEvil[/quote]

już dawno jest na obecnej aukcji ;)...odrazu jak się pojawiło dodałam...(bez zgody autora ...a co...odważniara jestem:eviltong: )

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do PL, z Lady jest lepiej, nie wymiotuje, nie ma biegunki. Je specjalną karmę, na spacerkach trochę podbiega jest weselsza, ale jeszcze nie wiadomo kiedy można ją będzie zabrać . Chcą być pewni,że wszystko jest w porządku. Jest odrobaczona.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro, ze nie moge zaadoptowac Lady :(
mam juz dwie suczki (jedna znaleziona na wysypisku, druga szczenną chciano uspic) i kotkę; adoptowałam tez wirtualnie Bulinke ze schroniska w Obornikach. Wpłacam na Lady ale wiem, że to za mało... :(

W moim mieście nie ma oficjalnego schroniska, nasze TOZ prowadzi mini schronisko ale dotowane tylko z "naszych' kieszeni. ciężko jest bo ludzie wcale nie chca adoptować a wrecz owrotnie - ciągle ich przybycwa... ech:-(

Link to comment
Share on other sites

Auraa-dzięki za wiadomości....taki nieśmiały uśmiech z mojej strony:grins: ...może nie będzie już gorzej....A może się uda i niedługo będziemy się cieszyli z nowego domku i szczęścia Łysalca (czy Lady-jak kto woli...)...... :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Bardzo mi przykro, ze nie moge zaadoptowac Lady :(
mam juz dwie suczki (jedna znaleziona na wysypisku, druga szczenną chciano uspic) i kotkę; adoptowałam tez wirtualnie Bulinke ze schroniska w Obornikach. Wpłacam na Lady ale wiem, że to za mało... :(

W moim mieście nie ma oficjalnego schroniska, nasze TOZ prowadzi mini schronisko ale dotowane tylko z "naszych' kieszeni. ciężko jest bo ludzie wcale nie chca adoptować a wrecz owrotnie - ciągle ich przybycwa... ech:-([/quote]


witamy na dogomanii :) zostań z nami ...na wątku Lady i innych...

dziękujemy za wsparcie naszej Łysolci :loveu:

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś wie co u Lady? dziś nie dzwoniłam i bardzo tego żałuję. :shake: Mam nadzieję że jest lepiej. Jutro zadzwonię, może w piątek będzie ją można zabrać. Trzymajcie mocno kciuki; jutro rano kastruję swojego kocurka a wieczorem wyciągamy schowane jąderko u ratlerkowatego. Biedactwa nie wiedzą co je czeka, mam wyrzuty sumienia chociaż wiem że to dla ich dobra.:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...