Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][COLOR=Black]Jeśli nic się nie wydarzy Lady jutro pojedzie ze mną do domu.;) Miałam nadzieje że znajdzie się może ktoś kto zapewni jej lepsze warunki. Ja mam schody w mieszkaniu po których chodzimy "w ta i z powrotem " bo inaczej si ę nie da. Odczulam to jak miałam nogę w gipsie. Szykuje dla niej posłanko,ciekawe jak się dogada z moimi psami i kotami. [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa'][FONT=Arial][COLOR=black]Jeśli nic się nie wydarzy Lady jutro pojedzie ze mną do domu.;) Miałam nadzieje że znajdzie się może ktoś kto zapewni jej lepsze warunki. Ja mam schody w mieszkaniu po których chodzimy "w ta i z powrotem " bo inaczej si ę nie da. Odczulam to jak miałam nogę w gipsie. Szykuje dla niej posłanko,ciekawe jak się dogada z moimi psami i kotami. [/COLOR][/FONT][/quote]


łaaaaaaaaaał auraaa...
no to będziesz miała roboty ;) i to nie z Lady...tylko z nami tu na dogo...;) bo będziemy cały czas marudzić o zdjęcia, o wiadomości...echhhh...zobaczysz jaki to obowiązek ;)

Bardzo Ci dziękujemy :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Zapalenie trzustki przynajmniej u ludzi jest bardzo poważną chorobą.Moi dwaj znajomi mieli operacje i doslownie walczyli o życie. :shake: Jak jest z psami ? Lady przyplątują się coraz poważniejsze choroby.Mam czarne myśli.:placz: Niech mi ktos powie że inne psy wychodziły cało z podobnych opresji

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wierzyłam,że jeszcze może się coś przyplątać...:shake: Już tyle tego....Ile jeszcze???? U ludzi to rzeczywiście powazna choroba.
a u piesków? Moja koleżanka miała dużego psa (wilczura) z zapaleniem trzustki,było z tym trochę zachodu (dieta,leki),ale się udało...Zawsze jak był jakiś błąd dietetyczny trzustka się odzywała...Ale przy przestrzeganej diecie było dobrze (Yorka nie udało się uratować po ukąszeniu przez kleszcza).Ale, wiadomo choroby książek nie czytają i każda może przebiegać inaczej...A kochany Łysalec miał ostatnio dwie narkozy zmianę środowiska...:shake:
Miejmy nadzieję,że jednak się uda...

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam że niewydolność trzustki może spowodować u psa również zmiany skórne. Więc to łysienie to może nie tylko zmiany hormonalne. Ciekawe jakie miala wcześniej robione badania, czy na pewno nic nie wykazały? :shake:

Link to comment
Share on other sites

Bylam dzisiaj w PL... malenka akurat siedziala pod kroplowka.. Zapytalam p. doktora kiedy bedzie mogla wyjsc... "jak jej sie polepszy" zapytala sie tez jak sie takim psem zjmowac.. w sumie - dieta tylko + jesli sa jakies objawy (nie taka koo, brak apetytu) trzeba ja zawiezc na obserwacje.

Malutka znow siedzi zamknieta w sobie :(

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Bylam dzisiaj w PL... malenka akurat siedziala pod kroplowka.. Zapytalam p. doktora kiedy bedzie mogla wyjsc... "jak jej sie polepszy" zapytala sie tez jak sie takim psem zjmowac.. w sumie - dieta tylko + jesli sa jakies objawy (nie taka koo, brak apetytu) trzeba ja zawiezc na obserwacje.

Malutka znow siedzi zamknieta w sobie :(

pzdr
GreenEvil[/quote]


Ja się jej wcale nie dziwię....ona nie wie co się dzieje...Maleńka tak mi Ciebie żal :calus:
Ciotka rozumiem, że jakieś badania były robione? żeby potwierdzić lub wykluczyć schorzenie...
załamać się można...tak mi przykro...Lady

Link to comment
Share on other sites

nie mogłam wcześniej się odezwać bo mi net nie działał .Dzwoniłam do PL i lekarz powiedział,że rokowania są ostrożne,ale mają nadzieję, że z tego wyjdzie.Jest bardzo zarobaczona,mieli zadecydować,czy mogą ją dziś odrobaczyć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...