Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

Aga, dopiero teraz przeczytałam o Klinice w Olsztynie.....cóż, mogę tylko powiedzieć, że nasze pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, szczególnie po wizycie u weterynarza w Ostródzie, który brzydził się naszej panny i z wielkim trudem sie przełamał by ją zbadać.....

myślę, że jednak należy skontaktować sie z tą kliniką i porozmawiać spokojnie lecz stanowczo - inaczej będą mysleli, ze takie traktowanie schroniskowych psów jest ok - no bo skoro nikt nie zareagował, to nie ma problemu, prawda ?

Aga, chciałabym tam dzis zadzwonić....napisz co o tym myślisz - nie chcę zamykac drzwi dla innych psów, no ale przeciez nie można tego tak zostawić..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maupa myślę, że z odwiedzinami i spacerami pewnie jak w przypadku innych psiaków będzie to mile widziane ;) a tym bardziej chwilę przed wyznacznymi godzinami spacerów...6,10,14,18,22 (chyba....musiałabym dokładnie zerknąć jeszcze w to co pisała Tomek w innym wątku)...

lavinia nie sądzę, że telefonowanie tam cos da...robiłam to praktycznie codziennie...i za każdym razem rozmawiałam z innym lekkarzem..

ja poprostu umówię się na spotkanie z kierownikiem i sobie postaram ustalić co i jak...
bo ja nadal uważam ten szpital i tych lekarzy za ludzi z sercem...i nie wiem co się stało...

a to jedyny w promieniu kilkudziesięciu lub nawet kilkusset szpital...

można tez potraktować, że zapłaciliśmy poprostu po 15 zł za dobę hotelową...i tez to nie jest drogo..

wiem, wiem...ustalilismy na miejscu że ma być leczona pod każdą ewentualność choroby...

Link to comment
Share on other sites

Łysuniu jakie Ty miałaś szczęście,że Cie w schronie wypatrzyło bystre oko Agi Mazury.A że akurat trafiły się dobre dusze zawiozły Cię do Olsztyna...Napodróżujesz sie psinko,poleczysz i piękna pojedziesz do domku (swojego!!!)Tak musi być.
Cieszę się ,że psinka jest w Psim Losie,choć wyobrażam sobie co tu niektórzy przeżyli,kiedy była konieczność zabrania Łyski-Lady,bez widocznych perspektyw co z Nią dalej zrobić.Szacuneczek dla wszystkich zaangażowanych w sprawę Łyski-szczerze.
Pewnie jetem tępa,ala nie rozumiem,co oni robili z Łyską w Olsztynie.komunikat z Psiego Losu jest bardzo klarowny-robimy to i tamto,mamy zamiar zrobić jeszcze to...Bo jedyne co zrozumiałam,to ,że Olsztyn wykluczyl ropomacicze.Chwała im i za to.
Najwazniejsze,że Łysunia jest bezpieczna i nie musi wracać do schronu.W najbliższych dniach muszę zrobić przelewy i napewno o Niej nie zapomnę.
Maupa4 mam nadzieję ,że coś napiszesz o odwiedzinach,pewnie nie tylko ja jestem ciekawa...

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie !..... Czy ten Psi los jest kolo ulica bukowinskiej...? Bo ja wlasnie tam mieszkam i tam jest lecznica Psi Los (warszawa) ja tam wyprowadzam rozne chore psy itp!!! Więc powiedzcie mi czy to tam ! To bym mogla ja odwiedzac nawet kilka razy dziennie i wyprowadzac!!!Ja mam z jakies 200 m do psiego Losu...To jest przy szkole,tak..? :) Ja tam chodze do szkoly wiec jakby co... To wiecie -ja moge doniej czeesto przychodzic !

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOO! Madzicka, to jest właśnie tam! Kurcze,szkoda, że nigdy nie wpadłyśmy na siebie. Kochana, odwiedzaj psiaki jak możesz, bo im nie tylko spacerków ale i dotyku człowieka bardzo brakuje. W moim podpisie jest link do zbiorowego wątku wszystkich nieszczęść z Psiego Losu. Zajrzyj koniecznie.
Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Eh...Ale jest problem...Ja mam 12 lat niecale (mala jestem..Ale jakie mam wieeelkie serce dla zwierzaczkow ! :*) i nie wiem czy oni mi dadza ją wyprowadzic...No bo wiecie-jestem mala ,,nieodpowiedzialna " i moga pomyslec ze jej zrobie jakas krzywde czy jak.. :( Albo powiedza ze ja sie nia tak nie zaopiekuje na dworzu czy jak... Eh...ludzie sa jednak tacy ,,glupi" (bez urazy..chodzilo mi ze moga mnie nie docenic :D )

Link to comment
Share on other sites

Fotki ktore znalazlam na [url]www.kundelpolski.pl[/url]
[IMG]http://kundelpolski.pl//images/stories/OdszukanyWlasciciel/2006.01.13%20-%20Hirek%20-%20OW/lady.2.jpg[/IMG]
Nasza mala zapoznaje sie z Vanillką :)
[IMG]http://kundelpolski.pl//images/stories/OdszukanyWlasciciel/2006.01.13%20-%20Hirek%20-%20OW/lady.3.jpg[/IMG]Nonio :)
A jutro beda zdiecia prosto z mojego aparatu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...