Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

Green tylko nie malutka....przystojna z niej kobietka :)

Ty Ciotka nigdzie nie wypisuj bo...bo ja nawet list z podziękowaniami poprosiłam Patch żeby przekazala (od AFN-u)...nie krzyczcie na mnie :roll: ..skąd ja mogłam wiedzieć, że karty nie będzie :oops:

może nie było zagrożenia życia i stwierdzili, że nie ma co przedłużać pobytu suni bo to są koszty dla fundacji...a trzymali ją dłużej to już na moją gorącą prośbę (chyba z czwartku)....szukam wyjaśnień racjonalnych... naprawdę ja mam dobre zdanie o Poliklinice w Olsztynie:oops: i teraz główkuje...:oops:

Lady też najlepiej jakby szybko znalazła Kochającego Opiekuna.....żeby zwolnić miejsce w Psim Losie bo mam wyrzuty sumienia, że być może zabraliśmy miejsce jakiemuś wypadkowemu psu, który pozostanie bez pomocy...no, ale Lady tez jej potrzebuje...ja nigdy nie umiem wybrać komu trzeba najpierw pomóc...i dlatego taki ból w schronie...bo tam natychmiastowej pomocy weta oczekuje jeszccze kilka psiaków...dziewczyny z Wawy widziały...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aga !!! A to co? -
"Green tylko nie malutka....przystojna z niej kobietka :smile:"
Bo ja mam np. 152 cm wzrostu ;))) Green - potwierdź ...
A Psi Los - wyjeżdza po zwierzę jak chce, a jak nie chce - to nie wyjezdza. Więc trzeba korzystać z tego, że teraz akurat chciał i nie miej żadnych wyrzutów !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']Nie wiem - czy to nie za wcześnie wrzucać ją na "adopcje"?[/quote]


tak pomyslalam, ze im predzej sie bedzie szukac, tym lepiej-bo ona tam nie moze pzrebywac jak w hotelu-to szpital:-( dodalam ze sunia jest leczona, a po wyjsciu ze szpitala pozostaje praktycznie bez domu, na bruku

moge ja zdjac na razie, jezeli uwazacie ze tak bedzie lepiej

Link to comment
Share on other sites

patch myślisz, że ona ma 4 lata?:roll:

ja myslałam, że z 8-10 :oops:

ale inna sprawa co schronisko potrafi zrobić z psa

niech będzie ogłaszana wszędzie...właśnie z jakąs adnotacją o obecnym leczeniu...być może przyszły zakochany w niej właściciel zechce partcypować w kosztach :) ;) (wybujałą mam wyobraźnię? ;))

Link to comment
Share on other sites

hmm ja myśle jeszcze - moze spróbowac napisac do kam&robi (są tu z dogo)
oni brali pudle wyłysiałe z krakowskiego schroniska
są w ogóle miłośnikami pudli
moze bedą sie orientowac co to za przypadek
moze cos doradza
nie wiem - czy powiadomić ich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']patch myślisz, że ona ma 4 lata?:roll:

ja myslałam, że z 8-10 :oops:

ale inna sprawa co schronisko potrafi zrobić z psa[/quote]

:oops: wpisalam 4, ale moge zmienic; troche ja odmlodzilam:lol: tak naprawde, to ciezko pewnie teraz stwierdzic ile ma lat, moze w Psim Losie beda mogli; to ile mama wpisac?-8? zmieniam

Link to comment
Share on other sites

Aga, norzesz... przeciez nie mam do Ciebie pretensji, ino dziwuje mnie fakt znikniecia karty... skad mamy wiedzec, czy oni cos z nia wogole zrobili? Hę??
Nawet u mnie na wsi weci karty maja w kompie.. :roll:.

Dobra, moze niepotrzebnie sie jeze :cool1:

I potwiedzam, ze ciotka Pucka jest z metra cię... tfu nietak, malutk... nie no tak tez nie moge, bo mnie Ciotka Ostroda opierniczy... przystojna kobietka :evil_lol:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Muka_16']jutro wyśle 20zł to to wedug mnie dużo bo przyda sięnp. na 3 kilowy worek pedigree:lol:
trzymaj się łysko-Lady.!Zdrowiej szybko!Wsadze je do koperty mam nadzieje że nikt ich nie wyciągnie[/quote]
jesli nie bedziesz slala przekazem pocztowym, to max 2 dni.
a 20zl sie przyda, AFN powstal wlasnie z takich wplat :Rose:

edit: aaaaaaa do koperty??? a nie mozesz przelewem???
pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Na stronie Kundla Polskiego są już zdjęcia Łyski:

[url]http://kundelpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=37[/url]

To jest piękna sunia, tylko musi wrócic do dawnej kondycji, wyglada na zadowoloną i ma super towarzystwo :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Na stronie Kundla Polskiego są już zdjęcia Łyski:

[URL]http://kundelpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=37[/URL]

To jest piękna sunia, tylko musi wrócic do dawnej kondycji, wyglada na zadowoloną i ma super towarzystwo :lol:[/quote]



Ciotka a poznajesz urywki swojej twórczości? ;)

będę Cię prosić o takie piękne teksty na powstającą stronę AFN-u :oops: pytam na ogóle...to może nie odmówisz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']dziwuje mnie fakt znikniecia karty... skad mamy wiedzec, czy oni cos z nia wogole zrobili? Hę??
Nawet u mnie na wsi weci karty maja w kompie.. :roll:.[/quote]
A ja sądzę, że Łyska miała pecha, że trafiła tam przed Świętami. Niby wszyscy zawsze twierdzą, że praca w takie dni odbywa się normalnie, ale w praktyce wiecie, jak to wygląda :cool3:
Cieszę się, że trafiła do Psiego Losu, mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dabrowka']A ja sądzę, że Łyska miała pecha, że trafiła tam przed Świętami. Niby wszyscy zawsze twierdzą, że praca w takie dni odbywa się normalnie, ale w praktyce wiecie, jak to wygląda :cool3:
Cieszę się, że trafiła do Psiego Losu, mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej :)[/quote]

też mi się tak wydaje :oops:

no ale zaraz tam pecha...:mad: szczęscie miała...chyba:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

edit: aaaaaaa do koperty??? a nie mozesz przelewem???
pzdr
GreenEvil[/quote]

ale ze mnie bystry człowiek:shake: że ja na to wcześniej nie wpadłam ale zastanawiam się bo jak moja mama wysyłała coś tam to płaciła za przelew 40 zł zapytam się jej,pięniądze bedą napewno czy to przekazem czy to w kopercie...
pozdrawiam:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Muka_16']
ale ze mnie bystry człowiek:shake: że ja na to wcześniej nie wpadłam ale zastanawiam się bo jak moja mama wysyłała coś tam to płaciła za przelew 40 zł zapytam się jej,pięniądze bedą napewno czy to przekazem czy to w kopercie...
pozdrawiam:Rose:[/quote]
40zl? to chyba walutowy zagraniczny, no chyba ze za przekaz pocztowy, bo to tak potrafi kosztowac. Najlepiej jednak, zebys poszla np. do banku, wypelnila blankiet wplaty na konto (w PKO np kosztuje to ok 3-4zl).

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']40zl? to chyba walutowy zagraniczny, no chyba ze za przekaz pocztowy, bo to tak potrafi kosztowac. Najlepiej jednak, zebys poszla np. do banku, wypelnila blankiet wplaty na konto (w PKO np kosztuje to ok 3-4zl).

Kurka boje się że coś spieprze nigdy takiego czegoś nie robiłam wolałabym to zrobić przekazem pocztowym,to by było owiele łatwiejsze.g

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Nie mogę się napatrzyć na naszą Lady na stronach kundla.....
czyż ona nie jest cudna?[/quote]

Cudna, cudna... ale zdjęcie z mierzenia temperatury mogli sobie darować :cool3: Żeby coś tak kompromitującego publikować... w internecie... jak można zrobić coś takiego DAMIE... :evil_lol:

Swoją drogą ten szczeniak z Wrocławia jest [B]przepiękny :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...