Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='moniamonia']Próbowałam wstawić jedno ze zdjeć na plakat ale nie wygląda to najlepiej, trochę słaba jakość...A nie da sie zrobić fotki pyszczka np. na siedząco a resztą sie juz zajmę...[/quote]
ona nie siedzi ... (sadze, ze jej rana troche przeszkadza) ona albo lezy albo lata :lol:

zdjecia w lepszej jakosci moge podeslac na @.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

"...Z tego co mówił wet, na pewno nie jest to ani świerzb ani nużyca i prawdopodobnie grzybica też nie... Po prostu upiorne zaniedbanie, alergia, wpływ moczu i pcheł:-( W sumie suczysko nie wygląda przesadnie źle- wiekszość ludzi nie pyta "co jej jest" tylko "co to za rasa";-) To tak jakby skrzyżować grzywacza z likaonem;-) wiecie jaka głowę ma egipski bóg Anubis? no to ona ma właśnie taką... Sunia ma w sobie coś szlachetnego- może właśnie szczupłą sylwetke, głowę, może lekki sprężysty chód..."
... skopiowałam z wątku Kongi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniamonia']Próbowałam wstawić jedno ze zdjeć na plakat ale nie wygląda to najlepiej, trochę słaba jakość...A nie da sie zrobić fotki pyszczka np. na siedząco a resztą sie juz zajmę...[/quote]


Tak wygląda plakat... trzeba szybko działać!!!
[IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4943/321yskajb7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

:placz: Lady ma padaczke :placz:
Wczoraj po nocy miala jeden atak dzisiaj rano drugi :placz: dobrze, ze moj TZ ma doswiadczenie z atakami u psow (pies jego rodzicow jest chory), bo lekko spanikowalam.

Jutro przy okazji zdjecia szwow sunia bedzie miala wykonane dodatkowe badania krwi, zeby wykluczyc pozapadaczkowe powody atakow, dostanie leki. Ja sie zastrzele... tyle nieszczesc w takim malym psie :placz:

auraa - czy w zwiazku z powyzszym DT u Ciebie jest aktualny?

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']:placz: Lady ma padaczke :placz:
Wczoraj po nocy miala jeden atak dzisiaj rano drugi :placz: dobrze, ze moj TZ ma doswiadczenie z atakami u psow (pies jego rodzicow jest chory), bo lekko spanikowalam.

Jutro przy okazji zdjecia szwow sunia bedzie miala wykonane dodatkowe badania krwi, zeby wykluczyc pozapadaczkowe powody atakow, dostanie leki. Ja sie zastrzele... tyle nieszczesc w takim malym psie :placz:

auraa - czy w zwiazku z powyzszym DT u Ciebie jest aktualny?

pzdr
GreenEvil[/quote]

jak to?:placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Lady nie rób nam tego...

biedna skrzywdzona istotko...Dortka przytul ją mocno ode mnie...

[SIZE=1]popłakałam się[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

rozbolała mnie głowa.Jest mi strasznie źle i przykro :placz:Green Evil daj natychmiast znać gdy będzie się coś działo.Bądźmy dobrej myśli. Ona jest przecież bardzo słaba a wczorajsza pogoda mogła wykończyć konia.:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Ciotka i co teraz tu taka cisza?

u Lady nie było wcześniej żadnych ataków (przynajmniej zauwazonych nie było) a tu nagle kilka pod rząd

Ciotka wiesz, że każdy kolejny może się tragicznie skończyć....trzeba by jak najszybciej do weta...
cholercia Lady kobietko z Mazur jak mi Ciebie szkoda... :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Cisza, bo ja pol dnia spedzilam z Lady na podlodze, tlomaczac tej wariatce, ze nie wolno sie drapac o wykladzine i ze wiem, ze swedzi, ale troche poswedzi i zacznie byc do psa podobna w koncu... Narazie wylaczylam ja na jakies 30 minut za pomoca gryzaka.... jutro poszukam jakiegos taniego konga, bo mi sie argumenta slowne koncza :lol:.

Aga: jutro jedziemy do PL, jak juz pisalam... zaaplikujemy pannie pigulki.
W PL atakow nie zaobserwowano.. wziely sie zupelnie znikad... :shake:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...