Jump to content
Dogomania

Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)


sylwija

Recommended Posts

Jestem po wizycie.Młodzi państwo pro zwierzęcy. We własnym mieszkaniu 5 kotów w tym tymczasowane.Nota bene mają kicię Ninkę.

Psia NInka musi być dobra dla kocich towarzyszy.

Myślę ,że szykuje się bardzo dobry domek dla suni, może pakować manatki.

Państwo mogliby pojechać po nią w  następny weekend , jeżeli sylwija się zgodzi.

Odpowiem na pytania.

Link to comment
Share on other sites

Pytań nie mam, bo jeśli Ty, kochana Poker, byłaś, widziałaś i Dom Ci się podoba, to znaczy, że wszystko jest w porządku. :)

Ninka przebywała z kotami u Sylwiji, a przy stanie pięc kociastych na jedną psinę, Ninka będzie na pewno dla nich bardzo dobra. ;)

Dwie Ninki w jednym Domku. Fajnie.

Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za wszystko. :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem po wizycie.Młodzi państwo pro zwierzęcy. We własnym mieszkaniu 5 kotów w tym tymczasowane.Nota bene mają kicię Ninkę.

Psia NInka musi być dobra dla kocich towarzyszy.

Myślę ,że szykuje się bardzo dobry domek dla suni, może pakować manatki.

Państwo mogliby pojechać po nią w  następny weekend , jeżeli sylwija się zgodzi.

Odpowiem na pytania.

No i super :)

Link to comment
Share on other sites

kociaki - stałe - widziałam na zdjęciu :) u nas Ninka w towarzystwie ponad 20 kotów(bliżej 30tki..) aktualnie i daje radę ;)

ale nie wiem, jak na początku będzie, bo duża zmiana i Ninka bardzo wrażliwa i nerwowa dość, ogólnie początki mogą być trudne - mam nadzieję, że są na to gotowi?

 

 

swoją drogą, podobne wrażenia, jak Poker,  odniosłam z rozmów z Eweliną - bardzo dziękuję za wizytę

i Nineczka dziękuje :)

 

12063657_1051172094902422_40978011657135

 

12027635_1051172048235760_49242274307478

Link to comment
Share on other sites

Biorą pod uwagę trudności. Na szczęście mają 3 pokoje , więc w razie czego mogą na początku rozdzielać. Pan będzie pracował 2 tygodnie w domu co pozwoli na obserwacje zwierzyńca.

Uprzedziłam ich o zabezpieczeniu suni przed ucieczką. Obiecali ,że kupią szelki, obroże i 2 smycze. Trzeba pomóc im jeszcze na miejscu dopasować je.

Link to comment
Share on other sites

okazało się, że Ninka niestety trochę rozlizała rankę.Myślałam, że ją porysowała kołnierzem, ale pan doktor powiedział, że są też ślady lizania..
no i teraz w takiej oponce musi chodzić, szwy są zdjęte, a miejsce ranki trzeba przemywać i smarować maścią z antybiotykiem.
Jeśli chodzi o sprawność łapki, to wszystko ok, na szczęście, bo miałam trochę obawy po tej jej rundce po schodach w czasie burzy.
co tu dużo mówić, Ninka jest niesforną panienką

 
 
12049207_1052724738080491_13323473031641
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...