Jump to content
Dogomania

Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasza ! Ja z siostra bralyśmy tydzien temu sunie z Elbląskiego schroniska. Była najbrudniejsza,nie reagowala wcale na nas Byla bardzo zrezygnowana i w ogromnrj depresji. Obecnie z Sambą nie ma żadnego klopotu ,Jest bardzo posuszna ,pokorna,robi wszystko ,aby sie przypodobac.Nic nie nabroiła ,chociaz siostra pracuje.My płaczemy widząc jak ona tuli się i przymila.Jestem pewna że z psem ,ze schroniska ,który przeszedl pieklo nie ma problemów.One są wdzieczne do końca życia.Dzisiaj siostra powiedziala ,ze nie wie jak mogla życ bez takiego psa.Zyczę Ci abyś podjeła tę decyzję i przygarneła tą istotę,którą los postawil na Twojej drodze.

Link to comment
Share on other sites

Co do Kaszy to szczerze wierzę ze wszystko będzie dobrze. Biorę to na siebie, przechodzi lam juz przez to i wiem co i jak. A najnowsze wiadomości sa takie, że jest juz smycz, obroża, aprobata mamy Kaszy a w reszcie dopomogę:lol: W piątek prawdopodobnie zabieramy to małe czarne cudo do kochającego domku.Zresztą uważam,że Kasza i muszka są dla siebie stworzone, ogromne podobieństwo;)
Wszystko wskazuje na to, że uda mi się takze zabrać w piątek jednego ze szczeniaczków. Ale tu rozmowy jeszcze trwają wiec nie zapeszam. gdyby coś to pojedzie ze mną jeszcze tego samego dnia do Gdańska - wspaniałe warunki:lol: Trzymajcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

głosowałam na Was nalezy sie Wam, jak czytalam wasz watek to od razu Wałbrzych namyśli miałam taka sama bieda jak tutaj, tyle ze u Was to jeszcze jacych normalni ludzie mają a u nas ...... usypiają jak im sie nagle zechce a kase na nie biorą........


Dziewczyny powodzonka , a Migotka cudaśna :D , wszystkie psiaki zasługują na chałupy....

Link to comment
Share on other sites

o rany ale sie ciesze własnie zapadła jednogłośna decyzja BIERZEMY MUSZKE! hura hura hura:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: ale sie ciesze bo już mi psychika dawała we znaki :P więc ten weekend mam zarezrewowoany tylko niebardzo rodzince imię pasuje ale moze da sie coś zrobić;)

Link to comment
Share on other sites

narazie napiszę tutaj (tak zbiorczo) a jak się trochę obrobię to może uda mi się po wątkach

Opik, Pinezka, Armais, Bernard, jamnisiowata sunieczka...pojechały na ranczo do Pajuni...pierwsza trójka z tego co pamiętam lada dzień będzie wyjeżdżać za granicę....(czekam tylko na info obgryzając paznokcie jak dojechali...)
Łatka też pojechała do domudo jakiś Państwa
z Bzunią nie jest najlepiej

jest nowa sympatyczna sunia odebrana właścicielce...

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/4553/dzieciaczkiwsio2405resivc3.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8418/dzieciaczkiwsio2406resibx1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasza']o rany ale sie ciesze własnie zapadła jednogłośna decyzja BIERZEMY MUSZKE! hura hura hura:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: ale sie ciesze bo już mi psychika dawała we znaki :P więc ten weekend mam zarezrewowoany tylko niebardzo rodzince imię pasuje ale moze da sie coś zrobić;)[/quote]


:laola: :sweetCyb: dbajcie o siebie dziewczyny :calus:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kasza[/B]-fantastyczna wiadomość!! Gratuluję nowego członka rodziny:loveu:
Nie ma to, jak miłośc psa ze schronu-jak dla mnie jest inna, te wpatrzone oczy, to ciągłe dreptanie malutkich nóżek za wszystkimi domownikami, spanie w łóżku, aby byc pewnym, że w nocy nikt się z domu nie wymknie:evil_lol:, szybciutkie siku i szczekanie pod drzwiami, w obawie, że ktoś może zapomniał, że psa wypuścił i już go nie bedzie chciał, szczekanie w czasie podrózy w samochodzie-przypominajace, że w domciu najlepiej-trzeba wracać..
Tyle lat mam psy-jednak ich miłośc jest inna niż tego mojego małego księciunia, który był w schronie..
Wszystkiego dobrego na "nowej drodze życia":loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...