Jump to content
Dogomania

Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aguś, a te budy to ocieplane czy nie ocieplane? Może dogomaniacy z okolicznych mazurskich miejscowości podpytają w swojej okolicy?
A i jeszcze jedno: czy można zrobć podwójną budę i za ile?

Jeśli budy są ocieplone i pożądnie zrobione, to cena nie jest taka straszna. Mają zdjęcie jakiejś budy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olesia.b']Aguś, a te budy to ocieplane czy nie ocieplane? Może dogomaniacy z okolicznych mazurskich miejscowości podpytają w swojej okolicy?
A i jeszcze jedno: czy można zrobć podwójną budę i za ile?

Jeśli budy są ocieplone i pożądnie zrobione, to cena nie jest taka straszna. Mają zdjęcie jakiejś budy?[/quote]


Pan podobno robi budy dla Olsztyna, Gdańsk Kokoszki, Zielonej Góry, kiedyś dla Palucha ...dla organizacji niemieckich...itd...

zdjęcia będę miała bo ma mi je podrzucić do schroniska...tak się z nim umówiłam...

bud podwójnych nie robi bo tez o to pytałam...przy większej ilości wchodzi np. zrobienie jednej gratis ;) bo oczywiście nie omieszkałam się potargować;) bardzo sympatyczny Pan...

przy budzie może tez robić jakies tam farbą specjalną napisy np. "dar dogomanii" czy cos takiego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']W ostateczności pozostaje wizyta na Paluchu.Ale ja w schroniskach nie mogę trzeżwo myślec.Sece bije,łzy zalewaja oczy.chiciałabym tego uniknąć.[/quote]

a siostra jest z Pasłęka?...
to czemu aż na Paluch? zapraszam do Ostródy :) poznamy się przy okazji...
ale ja się porozglądam...
żałuję, że ten sznaucerek ode mnie nie idzie do Was bo jak pisałam na jego wątku...znowu się błakał po Ostródzie...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']Mirka-ela w watku odromne przepełnenie w schronisku w żyrardpowie pokazala zdejcia bud, ktore kupuje do zyradowskiego schronu[/quote]


no właśnie fona widziałam...(na wątku zbierania fantów na loterię) i dlatego byłam zdziwiona ceną bud u mnie...bo wychodzi, że u Was tańsze...tylko niestety co z transportem...u mnie Pan dowiezie na miejsce...(jest to ok. 30 km za Ostródą)

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaa

i kupiłam dziś 3 obroże i 3 smycze (pierwse wydatki ze skarpety ostródy) żeby psy miały na wyjazd ze schronu bo nawet nie ma jak ich zabierać...

nie bardzo wiem tylko jak rozwiązać kwestię 15 zł za adopcję...

bo schronisko rachunku nie wystawi a ...zapłacić trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

Aga, z mojej orientacji wynika, ze te ceny za budy sa naprawdę wysokie, systematycznie czytalam watek wegrowski i tam naprawde ceny było sporo niższe, 350 zł za dużą ocieplaną budę było chyba. 350 wszystkiego, a nie netto. Myśle, ze mozna więc chyba tansze znależć. Ja moge jutro, jak się wyrobie, popytać u siebie w schronisku, gdzie zamawiają budy.
A i jeszcze- wiem, ze wazne jest, zeby budy otwierały się od góry, zeby łatwiej było je sprzatać, no i, jesli psy nie mają dodatkowego zadaszenia ( nie wiem, jak to wyglada w ostródzie, zeby dach wysuwał się przynajmniej z jednej strony sporo poza obreb budy, zeby dawał cien w lecie- to doświadczenia węgrowskie, ale tam, w zasadzie nie było boksów, wszystko na odkrytym terenie :)

A w ogole- Aga, może warto popytać i tego Zyrardowa, i czy są w stanie budy transportować i ile wyniósłby transport. Bo moze się okazać, ze nawet z transportem, tamte budy taniej wypadną :)

[COLOR="MediumTurquoise"]Wiem, wiem, ze ze wszystkim tydzien do tyłu i doba za krótka :([/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dlatego piszę, że drogo...ale niestety na rachunek zawsze będzie z Vat-em...bez rachunku może byłoby inaczej:oops:

ja musze znaleźć budy albo wykonawcę który je przywiezie do O-dy bo niestety nie możemy kupic bud gdzies tam i czekac potem miesiąc aż coś się może zorganizuje...a tym bardziej jak np. nazbieramy na jedną budę :oops:

ale popytać się pewnie, że można...ja też będę szukac jeszcze i pytać...ale już właśnie słyszałam, że u nas budy są bardzo drogie....hmmm...ciekawe dlaczego...bo na MAzurach i myślą, że psy na wczasy do nich przyjeżdżają...jak na kwatery?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniamonia']Aga opłatą w schronisku sie nie martw. Ja ją jutro uiszczę.Złozymy sie z młodzieżą;) Do zobaczenia jutro[/quote]


ok :)

ja tak bardziej pytałam ogólniej...bo opłata jest a mam nadzieję, że będziemy wyciągać wiele piesków ;)

ja może jutro do południa jak mi się uda podjadę do schroniska ustalic jeszcze kilka rzeczy...

a my jesteśmy umówione jak byłyśmy...

a spotkanie 13.01. wstępnie jest na 9.00 :)

Link to comment
Share on other sites

eee, tam, Aga, to nie wiesz, ze jak na wczasy i kwatery, to bogate Warszawiaki- stac ich, nie??
Ale faktycznie, jesli planujesz tak sukcesywnie zamawiac w miare posiadanych środków, to trzeba miec kogoś blisko. No a jesli z fakturami- to kogos, kto nałoży Vat. Wiec nie wiem, czy jest szansa, ze taniej się znajdzie. Ale jesli juz pan ma robic- to warto wspomniec o tym otwieraniu z góry, zapytac, czy tak własnie to robi.

Aga, jesli będziecie kolejne psy wyciagac, to za następne 3 ja zobowiązuje się pokryć oplatę adopcyjną. O ile oczywiście nie pokryje jej adoptujący. Bo przeciez psiak nie musi być wyciagany na tymczas, moze do domku iść, a domki docelowe chyba takie opłaty powinny pokrywać same. !5 zł to wyjątkowo mało. :))
Tylko, gdyby byla taka konieczność- przypomnij mi proszę na PW :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']eee, tam, Aga, to nie wiesz, ze jak na wczasy i kwatery, to bogate Warszawiaki- stac ich, nie??
Ale faktycznie, jesli planujesz tak sukcesywnie zamawiac w miare posiadanych środków, to trzeba miec kogoś blisko. No a jesli z fakturami- to kogos, kto nałoży Vat. Wiec nie wiem, czy jest szansa, ze taniej się znajdzie. Ale jesli juz pan ma robic- to warto wspomniec o tym otwieraniu z góry, zapytac, czy tak własnie to robi.

Aga, jesli będziecie kolejne psy wyciagac, to za następne 3 ja zobowiązuje się pokryć oplatę adopcyjną. O ile oczywiście nie pokryje jej adoptujący. Bo przeciez psiak nie musi być wyciagany na tymczas, moze do domku iść, a domki docelowe chyba takie opłaty powinny pokrywać same. !5 zł to wyjątkowo mało. :))
Tylko, gdyby byla taka konieczność- przypomnij mi proszę na PW :)[/quote]


Ja rozumiem...tylko ja bardziej kombinuje od strony księgowej co z tymi 15 zł zrobić :hmmmm:
bo jak mi ktoś wpłaci na konto AFN to ja muszę to wyjąc fakturą...no nie?;) a faktury schron nie wystawi i o to mnie biega, że tak powiem ;)...no może teraz w końcu się wysłowiłąm o co chodzi ;)

a o te otwieranie z góry się zapytam...

pucka ja myślę, że bez takich tam kombinacji...jesli by Pan się zgodził bz f-ry to wiadomo co;) hihi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Aga! To może z tej lodówki mojej sprzedanej to niech pierwsza buda będzie? Zobacz jaka bardziej potrzebna - mała czy średnia? Spytasz pana czy bez fv bedzie bez vatu? Tylko ocieplana musi być koniecznie i z góry otwierana, tak jak Ciotki mówiły! To jak dostanę pieniądze - to może na afn nie będę przelewać tylko od razu panu stolarzowi?

Link to comment
Share on other sites

Żaden pies nie poszedł do adpopcji ...żaden :(

wiem o co Ci chodzi ...o zdjęcia...;) nie mogę obiecać bo nie wiem o której tam pojadę, czy będzie ktoś z kierownictwa i w ogóle co tam sie teraz dzieje...zobaczę na miesjcu...w najgorszym przypadku w sobotę będziemy wszystko robić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']dziewczyny czy Foksia bedzie jutro w Warszawie?
a jesli tak o ktorej?
ja bede kolo 16:00 wracac do Krakowa - ewentualnie moge chwile zaczekac - tyle ze to pociag tylko[/quote]
No rano chyba!O 9-10?Może lepiej ją parę godzin w Śródmieściu gdzieś przechować i niech jedzie dalej? Znowu będziemy na transport czekać nie wiadomo dokąd!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...