Jump to content
Dogomania

Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY


Aga_Mazury

Recommended Posts

jak ja nienawidzę pisać dwa razy!!!!Wszystko się skasowało...
Wywiesiłam jakiś czas temu ogłoszenie, że oddam kotki, bo miałam małe kociaki w piwnicy. No i rozeszły się 4, a chętni dzwonią dalej!Pamiętam, że w Ostródzie były kociaki, może spróbować je wyadoptować? W jakim są stanie? Wczoraj dzwoniła Pani bardzo napalona na kota, więc trzeba kuć żelazo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łomatko!! [B]Loozerka-[/B]nie wiem o czym Ty do mnie rozmawiasz w sprawie banerka:evil_lol:,ja prosty człek, po inszemu nie rozumiem:evil_lol: na czas głosowania zamienię banerek na linki i będzie grało!!
[B]Aga[/B]-zasiliłas grono podwójnie szczęśliwych-nie wiem, czy zazdraszczam, bo sama miałam przechlapane dopóki moje podwójne szczęscia nie zaczęły na własnych nózkach zasuwac, ale Gratuluje!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Beniu, na razie spróbuj zrobić jedno w podpisie- wejdz w edycje podpisu przez panel uzytkownika- wydaje mi się, ze kod banerka ( musi się zaczynac od "[URL=" ) masz wklejony zaraz za słowem "Pedrem", bez żadnego odstępu. Stąd Ci się to tak przesuwa. Jesli tak jest, to zrób jedną drobną rzecz- ustaw kursor za słowem Pedrem i nacisnij enter- kod obrazka zjedzie do nowej linijki. I nacisnij tylko- zapisz zmiany.

Link to comment
Share on other sites

benia to widzę, że Ty też jesteś szczęsliwą mamą podwójnych ludków? :)

no to wiesz ile jest roboty ;) jak czasem czytam, że ktoś z jednym dzieckiem nie wie w co ręce włożyć...to sobie myślę...jeny...chyba nie wiedzą co mówią ;) a co ma powiedziec mama trojaczków?:evil_lol: ja jakbym to takiej szkole jak dostałam teraz przez 4 miesiące...urodziła 1 dziecko to bym chyba wzięła dodatkowy etat z nudów ;)

Link to comment
Share on other sites

Benia, super :)
Dziewczyny, fajnie macie z tymi maluszkami. A jak nadejdzie moment, gdy zaczną ze sobą sie porozumiewac, bawic, to w ogole super :) I w sumie to fajnie jednak, teraz macie trudniej, ale jak dzieci starsze są, to łatwiej jest. Bo jesli miedzy dziecmi jest zbyt duża róznica- 4, 5 lat i wiecej, to potem, gdy jedno ma 3, a drugie w wieku szkolnym rodzi się problem. Kazde ma inne potrzeby, inne oczekiwania, ciezko to pogodzic - jednemu trzeba lekcje pomoc odrobić, a z drugim klocki budować. Starsze chce grac w mądre gry, układać puzzle, a młodsze w radosnym pędzie wszystko rozwala i wynosi. - wszystko znam z autopsji i wiem, co mowie :D

Link to comment
Share on other sites

[B]Aga-[/B]dwa etaty to za mało:evil_lol:.. Moje maja już 6 lat i usilnie staram się nie pamietac jak było-a było ciężko....przez moje psy dzieci 5 miechów pełzały na kolanach-stado idealne:evil_lol:-nie ma jak stwierdzić, że pies lepszy wymiarowo i nie chceć do normalnej pozycji sie wyprostowac..
..ani samemu do auta, ani do wózka bo wazy tonę, ani do sklepu, bo drzwi za wąskie i maszyna nie wlezie-pogrom..
Chętnie zamieniłabym się z taka narzekająca mamą jednego malucha..ciekawe, ile by wytrzymała karmiąc w stereo , bez snu, bo jak nie jedno to drugie i bez chwili odpoczynku..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benia-b'][B]Aga-[/B]dwa etaty to za mało:evil_lol:.. Moje maja już 6 lat i usilnie staram się nie pamietac jak było-a było ciężko....przez moje psy dzieci 5 miechów pełzały na kolanach-stado idealne:evil_lol:-nie ma jak stwierdzić, że pies lepszy wymiarowo i nie chceć do normalnej pozycji sie wyprostowac..
..ani samemu do auta, ani do wózka bo wazy tonę, ani do sklepu, bo drzwi za wąskie i maszyna nie wlezie-pogrom..
Chętnie zamieniłabym się z taka narzekająca mamą jednego malucha..ciekawe, ile by wytrzymała karmiąc w stereo , bez snu, bo jak nie jedno to drugie i bez chwili odpoczynku..[/quote]


hahaha...dokładnie jak mówisz...mój wózek waży ponad 30 kg inie mam sił aby go wyciągnąć sama z piwnicy ;) więc z codziennych spaceró nici....ba jak się załapią na weekendowy spacer to jest super bo teraz tak wcześnie się ciemno robi...że jak TZ wraca z pracy to już na spacer się nie wyjdzie...

właśnie...z wózkiem nigdzie nie wjedziesz...dzieci trzeba zostawiac pod sklepem ;)...jak poszłam do banku do siebie załatwić parę spraw...to co chwilę widziałam jak ktoś je pod bankiem kołysze,,,i co chwile ktoś wpadał "czyje dzieci to płaczą"...no nic ta matka zrobić nie może....a weź się wybierz na szczepienie...gdzie podjazd u nas pod poradnię jest za wąski więc zawsze oprócz męża który trzyma drugie dziecko biorę "pilnowacza" wózka bo sti daleko przy ulicy ;)
nawet nie chcę myśleć o nagłej potrzebie wyjścia z domu...z nimi...nierealne...ja jak ich ubiorę na spacer to już mi się wszystkiego odechciewa a najbardziej spaceru ;)

a te wstawanie w nocy jak raz jeden wstaje, raz drugi no poezja ;)
jak jeden zacznie krzyczeć i budzi drugiego który przed chwila kjadł a teraz obudzony jest poprostu wkurzony i trzeba trochę mu pogruchać jednocześnie karmiąc tego co wstal jeść...

poprostu cyrk...do tego 3 psy, które czatują tylko, żeby polizać chociaz malucha a to po uchu a to po ręce....albo najlepiej na trzeciego wepchnąc się Pańci na kolana....jeszcze jak jest to jaminczka ważąca 5 kg to pół biedy a jak ten co waży 50 k :-o :placz:

o i tak sobie poofowałam ;)

o moich Skarbach ;)

Link to comment
Share on other sites

no własnie Dąbrówko, to nie takie łatwe :) To, co ja mam w podpisie, to zawdzięczam Evelinie, mi nie udalo się umieścic napisu obok banerka. Teraz juz wiem jak to zrobić, ale i tak nei umiem, Juz nie chce Evelinie zawracać glowy, moze podpytam Gucia, ona się takimi sprawami zajmuje.
A moze ktoś tu wie, jak tekst zapisać w formacie .gif? Bo u mnie tak własnie jest- napis jest to jakby drugi obrazek umieszczony obok i podlinkowany :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Aga-[/B]jak się ludziska wczytają w post o podwójnym szczęściu to i uwierzą, że taką wage podniesiesz:evil_lol:, a jak dokładnie przeanalizują, to i główny temat wątku bedzie lepiej zrozumiany:evil_lol:-trudno byc podwójną mama:evil_lol:

Juz nie zasmiecam...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Aga ! Ja 21 stycznia bedę w Warszawie.Moge na cos sie przydac ? Sznaucereczka ,nasza /z polamaną miednicą/ nie nasza,czujemy się oszukane. No cóż ! Może z rasowymi psami tak sie robi ? Aguś,a może wsród Twoich bid jest coś na wzór sznaucusia ,którego tylko,umyć i ostrzyc. Ale czuję sie podle !!!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=RoyalBlue][B]MARCEL WCIĄŻ CZEKA NA DOM ! ! !

[COLOR=DarkOrchid][SIZE=4]Gdzie te dłonie, które przygarną go do siebie ??? !!! ??? On juz dlużej nie chce być w schronisku !! [SIZE=2][COLOR=black]
[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wiem ile u nas kosztują budy (nie wiem czemu u nas tak drogo...)

MAŁA BUDA 220 ZŁ netto

średnia 290 zł netto

duża 380 netto

dodać trzeba więc Vat i ....ło matkoooo ogromne pieniądze


ale zaczynamy ...

z dopiskiem "budy Ostróda" może choć jedną uda nam się kupić...:)

basia ołłłłł strasznie mi przykro...nie spodziewałam się,...

basiu zorientuje się w schronie...


------------------------------------------------------
Mercedes Królewno nigdy nie zapomnę Twoich oczu
biegaj po tęczowych łakach <*>
Lecznica na Książęcej zbiera znowu śmiertelne żniwo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...