Jump to content
Dogomania

Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co wogle na to władze? Bo coś mi się o oczy obiło, że podobno byli chętni do pomocy finansowej(jakby nie mieli takiego obowiązku ;) ) Nikt im nie każe wykładac milionów na nowy schron, ale tam psiaki w takich klatkach jak na chińskim targu :-( Czy coś wiadomo czy skończyło się tylko na obietnicach?

Link to comment
Share on other sites

kasza a może coś więcej nam napiszesz....jesteśmy ciekawi jak tam Muszka...wie, że to już jej dom...? napisz jak się zachowuje...

kasza czy bedziesz chodziła z nami w sobotę do schroniska ....?

bardzo bym chciała aby w tą sobotę tez poszła grupa wolontariuszy...ja niestety wyjeżdżam jak nie zasypie pod Lublin więc nie będę miała możliwości być...ale mam nadzieję, że się zmobilizujecie :) i zabierzecie na spacer też mojego Padusia :calus:

wredne_słonko miasto właśnie rozpoczęło jakieś budowy w schronisku......najgorszym problemem tak naprawdę jest miejsce...właścicele przylegającego terenu nie chcą odsprzedać na sensownych warunkach gruntu...
niestety nawet mając dobre chęci nic się nie zrobi jeśli brak fizycznego miejsca...no ja sama widzę...BRAK ...jest ciasno...przydałoby się przynajmniej jeszcze raz tyle miejsca...uwierzcie mi...naprawdę teren schronsika to chyba nawet nie zajmuje miejsca wiekjskiego podwórka (przynajmniej u mojej rodziny jest wiekszy)...jest tyle psiaków...bez tego gruntu trudno będzie wiele polepszyć...

Link to comment
Share on other sites

No ja na pewno będę chodziła do schronu - nie ma co!!! A co do Mony... jeszcze trochę to może potrwać... Poza tym Mona ma chorą nóżkę, więc będzie potrzebowała większej uwagi weterynarza...Miejmy tylko nadzieję,że uda się przekonać moich nieugiętych rodziców... Dziwne,ale na mamę wcale nie działają zdjęcia smutnych piesków...

Link to comment
Share on other sites

tu jest jeszcze link do Mamby:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38432[/url]

a Nera może uda mi się zaraz zrobić - to ten drugi pudlowaty, podobny do Garrego,nie?

aha, jest jeszcze ten szczeniak - Dzikusek, myślę,że krzyżówka Bordeaux

jest sunia - ta nowa, rudziutka, może damy jej na imię Karla; ona przyjechała aż spod Morąga....

i jest ta suńka - ta co jest w schronie od urodzenia, co mi tak palce podgryzała hehe, może nazwiemy ją Gwiazda (zawsze lubi być w centrum)...

jest ten psiak - Gała, taki mały, co był ostatnio z Garrym, Nero, Padusiem i Samerkiem na spacerze...

no... więc tyle wąteczków...co do mnie... jeszcze jakieś????

Link to comment
Share on other sites

Hello, jeszcze jedno. W sobotę jasne, chętnie przyjdę, ugadam się jeszcze z innymi. Aha, moja siostra chce z sobotę przyjść z ludźmi po psa, bo chcą jakiego szczeniaka, więc może mały (ten pekińczykowaty, o którym już gadałam) wpadnie im w oko lub może inny szczeniak...oby..=)

Link to comment
Share on other sites

[B]Hej:)
Ja tez bede w sobotę !! :) Nie wiem jak z kasza i z innymi, [/B]


[B]a tutaj wątek[/B] [SIZE=4][COLOR=Magenta][B]~ RUBI ~

[/B][/COLOR][/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2813429#post2813429[/URL]


[SIZE=4][COLOR=Magenta][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Co do soboty to wszystko wskazuje na to, ze również będę:p Co do Muszki to kochana, mądra i bardzow wesoła psinka. Odbierałam ją razem z Kaszą ze schroniska, razem ją wykłąpałyśmy i doprowzdiłyśmy do porządku. Zaqchowywała sie worowo i bardzo ufnie. Od razu zaakceptowała mieszkanie, obeszła wszystkie pokoje i położyła sie na cała swoją długośc w przedpokoju, pokazując, że podoba się jej i tu chce zostać. Naprawdę inteligentna sunia. Mam stały kontakt z Kaszą i wiem, że obie spisują się nienagannie, biegały już razem po lesie i z tego co wiem nie mogą się sobą nacieszyć.
A piszę to dlatego aby jeszcze bardziej rozpalić neverend, ze nie ma to jak wdzięczne oczy schroniskowego psiaka. Marta postaram sie porozmawiać z Twoja mamą w pracy a Tobie oferuję pomoc, transport i radę;) Ona jest naprawdę śliczna i pasowała by do Waszego domu (nie wiem tylko co na to Twoja kicia, bo mojej bardzo sie niepodoba nowy przybysz;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniamonia']Co do soboty to wszystko wskazuje na to, ze również będę:p Co do Muszki to kochana, mądra i bardzow wesoła psinka. Odbierałam ją razem z Kaszą ze schroniska, razem ją wykłąpałyśmy i doprowzdiłyśmy do porządku. Zaqchowywała sie worowo i bardzo ufnie. Od razu zaakceptowała mieszkanie, obeszła wszystkie pokoje i położyła sie na cała swoją długośc w przedpokoju, pokazując, że podoba się jej i tu chce zostać. Naprawdę inteligentna sunia. Mam stały kontakt z Kaszą i wiem, że obie spisują się nienagannie, biegały już razem po lesie i z tego co wiem nie mogą się sobą nacieszyć.
A piszę to dlatego aby jeszcze bardziej rozpalić neverend, ze nie ma to jak wdzięczne oczy schroniskowego psiaka. Marta postaram sie porozmawiać z Twoja mamą w pracy a Tobie oferuję pomoc, transport i radę;) Ona jest naprawdę śliczna i pasowała by do Waszego domu (nie wiem tylko co na to Twoja kicia, bo mojej bardzo sie niepodoba nowy przybysz;) )[/quote]
ta marta mówie namawiaj namawiaj mame mówie ci że Muszka jest super dziś ponoć szczekała cały czas jak nasniebyło ale myśle że jej to przejdzie a jak wróciłam do domu to naszczekała na mnie jakby chciała powiedzieć że nieładnie ją samą zostawiać a jeszcze powiem ze mam taką fałszywą sąsiadke to odrazu ją oszczekała i powiem wam ze to wypredne jest jeśli chodzi o jedzeinie ostatnio ugotowałam jej ryż z piersią kurczakja to tylko mięsko zjadła i strasznie lubi spacerować...
mówie polecam zresztą one są z tej samej klatki to sie bedą znały tylko odrazu mówi ze może mieć pchły moja miała ale szampon je zabiła a specjalne coś od weta pomogło i w niedziele już nic nie miała
a co do soboty to jak będe mieć transport to będe tak myśle:cool1:

Link to comment
Share on other sites

ja tez bym chciał wziąć ze schronu, najchętniej to Szille, ale moi rodzicie nie zgadzają się na drugiego psa !!!! :-(:-(:-(:-(:shake::shake::shake::shake::placz::placz::placz::placz:

a ja tak bardzo bym chciał....

Chyba będzie to możliwe dopiero jak bede mial swój dom !! Ale kiedy to bedzie ...?? :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Matusz, moze spróbuj pokazać rodzicom Szilę i zapoznaj ich z Twoja działalnością na dogomanii....Takie postawienie sprawy czasem pomaga przekonać rodziców,że to nie jest nowy 15-minutowy kaprys....[/quote]


Evelin, próbowałem już tego, pokazywałem, oni wiedzą o mojej działalności tu na dogo i w schronisku... ale nie chcą drugiego psa :(:(:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...