Jump to content
Dogomania

Sznaucery z Piły i Jędrzejewa - latami czekają na szansę - pomóż! Ogłoszenia, DT!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasjas przepraszam, że wczoraj nie luknęłam na wątek i nie odpowiedziałam na eska, ale pochłonęły mnie całkowicie ogłoszenia dla psiaków do tego doszło jeszcze kilka telefonów i nawet nie zauważyłam, kiedy zapadła nocka. Jak dalsza podróż do domciu po tym jak mnie odstawiłaś na miejsce??? A mężuś jaka reakcja na autko hehe, pewnie mało zadowolony. Następnym razem będziemy mądrzejsze i zabierzemy jakoś klatkę, aby nie mieć takich przygód jak teraz. Fotki cudowne widać ze to całkiem inne psiaki niż tam w schronie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Madziu[/B], jeszcze jedne rzygi wywalałam w drodze i jedne dowiozłam do domu i to już koniec heheheh Mężuś bardzo niezadowolony, ale najbardziej tym, ze samowolnie dwa wzięłam. Ale nie żałuję, że po Bastka wróciłyśmy, jest cudny!:) "Następnym razem..." jaja sobie robisz?? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']Słuchaj, mało kto zauważy w kupie dredów fajnego psa. Takie rasy jak sznaucery , terierowate, to tylko tak mają szansę na adopcję, przez DT właśnie.[/QUOTE]

noo jak my to widzimy to i reszta by mogła się wysilić odrobinę i ruszyć wyoobraźnią!!!! mnie to strasznie drażni, że ogłaszamy psa nieostrzyżonego to jest zerowy odzew, a wystarczy zdjęcie obciętego to od razu telefon się rozdzwania i wszyscy zakochani w tym bidnym piesku :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']noo jak my to widzimy to i reszta by mogła się wysilić odrobinę i ruszyć wyoobraźnią!!!! mnie to strasznie drażni, że ogłaszamy psa nieostrzyżonego to jest zerowy odzew, a wystarczy zdjęcie obciętego to od razu telefon się rozdzwania i wszyscy zakochani w tym bidnym piesku :mdleje:[/QUOTE]

Tylko, ze my wiemy co sie pod masa dredów mieści, a przeciętni ludzie nie wiedzą. Pani zainteresowana Bastkiem nie może się do Marty dodzwonić.

[B]Monika[/B] dodaj na FB nowe zdjęcia, wybierz jakieś, czy musze Ci przesłać??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas'][B]Madziu[/B], jeszcze jedne rzygi wywalałam w drodze i jedne dowiozłam do domu i to już koniec heheheh Mężuś bardzo niezadowolony, ale najbardziej tym, ze samowolnie dwa wzięłam. Ale nie żałuję, że po Bastka wróciłyśmy, jest cudny!:) "Następnym razem..." jaja sobie robisz?? ;)[/QUOTE]
Noo to dały psiaki popis hehe. A co do następnego razu to...................taki żarcik. :) Ale cieszę się, że psiaki szczęśliwe u Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Witam tak z wieczorka,
Malawaszko potrzebne mi namiary na Sorę, tzn numer schroniskowy,bo może uda się coś z transportem wcześniej załatwić, poza tym skontaktowała się ze mną Dzir, która bierze z tamtąd takiego małego terierka pszenicznego a jest z okolic W-wy, więc możnaby załatwić to jednym transportem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no jak to??? to nie będzie następnego razu????? :cry:

zdjęcia już zapiszę sobie i wklejam na fb[/QUOTE]
Nie chce Kasi straszyć, dlatego tak napisałam ;), ale zawsze tak tak jest, że jak się pomoże jednej biedzie, to potem już idzie z górki, najgorszy jest ten pierwszy raz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Magda nie masz numeru Sory???? bo ja nie mam - szukam na www schroniska ale nie wiem czy ona tam jest[/QUOTE]
Tatuaż "Sory" to napewno BL, ale co do numerku nie jestem pewna, rozmawiałam z Martą ona też nie pamięta, mówi że kojarzy jej się BL-5 albo BL-10, a jeśli chcesz mogę jutro zadzwonić do schroniska i się dokładnie dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie jeszcze wezmę jakąś bidę, ale już pojedyncza sztukę, bo teraz przesadziłam hehe Na razie muszę się wstrzymać i te upchnąć po domach, bo planuję w styczniu zapłodnić moją Gabi, a dalej sie zobaczy;)

A ta moja rozkapryszona jedynaczka, to sie tak wydziera na psy, ze szok. Nie pozwala im się swobodnie po domu poruszać, a już jak sie któreś do głaskania nadstawia, to hałas okrutny wszczyna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda79']Tatuaż "Sory" to napewno BL, ale co do numerku nie jestem pewna, rozmawiałam z Martą ona też nie pamięta, mówi że kojarzy jej się BL-5 albo BL-10, a jeśli chcesz mogę jutro zadzwonić do schroniska i się dokładnie dowiedzieć.[/QUOTE]

koniecznie!!!! JOAPG potrzebuje tego żeby Sorę zabrać ze schroniska :loveu: na stronie nie ma pot Bledzewem - tylko jeden psiak jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']Pewnie jeszcze wezmę jakąś bidę, ale już pojedyncza sztukę, bo teraz przesadziłam hehe Na razie muszę się wstrzymać i te upchnąć po domach, bo planuję w styczniu zapłodnić moją Gabi, a dalej sie zobaczy;)

A ta moja rozkapryszona jedynaczka, to sie tak wydziera na psy, ze szok. Nie pozwala im się swobodnie po domu poruszać, a już jak sie któreś do głaskania nadstawia, to hałas okrutny wszczyna :evil_lol:[/QUOTE]

nooo to widzę, że typ mojej Luny :lol: SSmanka :D

Link to comment
Share on other sites

Malawaszko pamiętasz jak myślałyśmy że Sora to suczka BL-2 która jest w domku stałym chyba w śremie, Farmerka kontaktowała sie z właścicielem który powiedział że sunia jest u nich i za nic jej nie oddadzą, wtedy pytałam w schronisku czy to nie jest właśnie BL-2 i powiedzieli mi że nie że tez BL--??? i cyferki nie pamiętam. Z Madzia dałyśmy troche ciała, jeździłyśmy do schronisk kilka razy w tygodniu do tego kociarnia i interwencje, no i w Jędrzejewie wypytałyśmy o wszytko czyli wiek charakter ale zapomniałyśmy o najważniejszym czyli numerku psa. Z piły mamy numerek każdego mam tez kontakt z Rozalia która tam pracuje i ona na bieżąco mnie informuje o wyadoptowanych psach, a w Jędrzejewie to teraz nawet ciężko zapytać czy dany pies jeszcze jest nie mając jego numeru, następnym razem z Madzią uzupełnimy te braki, wydrukuje sobie zdjęcie każdego psa i zapytamy o numerek. :)

Link to comment
Share on other sites

ok jutro ja albo Magda zadzwonimy do schroniska, wypytamy o numerki wszystkich tak w razie w ;)
Na stronie od dawna nie ma aktualizacji, z piły są dodane niektóre nowe ale z Jędrzejewa od dawna nie dodawali zdjęć więc chyba nie znajdziemy na stronie żadnego z przebywajacych tam sznaucerowatych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOAPG']Witam tak z wieczorka,
Malawaszko potrzebne mi namiary na Sorę, tzn numer schroniskowy,bo może uda się coś z transportem wcześniej załatwić, poza tym skontaktowała się ze mną Dzir, która bierze z tamtąd takiego małego terierka pszenicznego a jest z okolic W-wy, więc możnaby załatwić to jednym transportem.[/QUOTE]

Sora jest w Jędrzejewie, ten terrierkowaty a Pile rozmawiałam z Dzir i chyba będę musiała wyciągnąć go dzień wcześniej, wtedy go dowiozę w umówione miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']koniecznie!!!! JOAPG potrzebuje tego żeby Sorę zabrać ze schroniska :loveu: na stronie nie ma pot Bledzewem - tylko jeden psiak jest[/QUOTE]
Noo oki nie ma sprawy, a co do strony schroniska to nie jest ona aktualizowana na bieżąco, a szkoda bo być może więcej psów miałoby szansę, na drugie lepsze życie :(

Link to comment
Share on other sites

nie nie rozmawiałam z nią, ale dzwonił jakis pan z piły i jakaś Pani która chciała mu szukać domu.
Ja dziennie bardzo dużo rozmawiam przez tel. i mimo iż mam 2 numery(tel) to co chwila się rozładowuja, pewnie dlatego ta Pani się nie dodzwoniła.
Tak myślę że teraz to najlepiej na Ciebie Kasjas podawać namiary do ogłoszen Bastusia i Majki w końcu teraz to Ty możesz o nich najwięcej powiedzieć:)
A ja mam 130 innych biedaków które musze poogłaszać:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda79']Noo oki nie ma sprawy, a co do strony schroniska to nie jest ona aktualizowana na bieżąco, a szkoda bo być może więcej psów miałoby szansę, na drugie lepsze życie :([/QUOTE]
Madziu to TY jutro zadzwonisz czy ja mam to zrobić?? nie chcę bysmy się dublowały, a ja przy okazji zapytałabym o kilka innych piesków, bo dzwoniła do mnie Pani która chciała onka adoptować i jestem ciekawa czy była w schronisku.
A gdybyś TY dzwoniła to powiedz że chodzi o te 2 co sa na końcu, na jedną mówią syfiara co się nie chce wyczesać:) czyli Farsa a Sora czyli BL???? :)
trzeba tez ustalić numerki Tito Farika i Drago
Tito i Farik wtedy byli na izolatce, a Drago gdzieś w połowie po prawej.

Malawaszko tam w Jędrzejewie jest jeszcze jeden starszy duży sznaucerowaty pies(tzn. pewnie jest ich więcej bo często sie w budach ukrywają, a niektóre są w punktach adopcyjnych:( )
[SIZE=5][URL]http://imageshack.us/g/200/img6689w.jpg/[/URL][/SIZE]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/245/img6693q.jpg[/IMG]
ja zmykam do wyrka kurować sie:) miałam już nie zasiadać do kompa ale Madzia zadzwoniła że na wątku sie dzieje więc nie wytrzymałam z ciekawości :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...