Jump to content
Dogomania

Sznaucery z Piły i Jędrzejewa - latami czekają na szansę - pomóż! Ogłoszenia, DT!


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='ULKA12']Zosia już po kąpieli, którą zniosła dzielnie. Jak na razie to przekochany psiaczek, zobaczymy jak się rozkręci :-) Natomiast już wiem, że Piksel mi da popalić.[/QUOTE]

wow szybka jesteś, ja dopiero wróciłam :mdleje: a co robi Pixel? wydziera się?

Marta - pieski wielkości Pixela to pieski ŚREDNIE :lol: nie małe - małe to pieski wielkości Bastusia i Zosi :lol: Pixela trzeba ogłaszać jako mixa średniaka - on jest taki jak Puszczyk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no i jeszcze jedna ważna sprawa! OGROMNE dzięki dla Adama [B]dkopft[/B] za przywiezienie psiaków - bite 12 godzin!!! :modla: dziękuję!!!!! :Rose: Koszty dokładne poznamy jutro i przeleję pieniążki, a dziś przelałam 60 zł do Martaipieski dla Jej kuzyna, który przewiózł psiaki z Piły w stronę Poznania do miejscowości, której nazwy zapomniałam :oops:

w życiu by się nie udało ich tu ściągnąć bez Was!!!!!!! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

wyobrazam sobie co Zosieńka musi teraz czuć, ja juz w aucie widziałam ze z niej kanapowiec a pixel ciagle sie wiercił, mówiłam ze to ADHD
Malawaszko ja z ocena wielkości zawsze mam problem :D dziewczyny od mikropsiaków to juz mi mówiły ze fajnie jakbym miała ze soba małą wage i mogła zważyc kazdego malenkiego pieska hihihihi by było wiadomo czy to mikrus:D
najlepiej bedzie jak bede robiła zdjecia tym duzym przy nodze a małym dodatkowo na rekach wtedy lepiej bedzie wielkosc widac, albo nie wiem mierzyc je w kłębie :D ja na sznaucerkach słabo się znam , ja to bardziej w onkach i kaukazach sie kofam :iloveyou: i wszystkich kundelkach:D ale ok postaram sie bardziej rozpoznawac czy to sredniak czy miniatura bo zdaje sobie sprawę że to istotne jest
Ciesze sie ze wszytko poszło zgodnie z planem dam znać jak pieniążki dojdą:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']Malawaszko ja z ocena wielkości zawsze mam problem :D dziewczyny od mikropsiaków to juz mi mówiły ze fajnie jakbym miała ze soba małą wage i mogła zważyc kazdego malenkiego pieska hihihihi by było wiadomo czy to mikrus:D
najlepiej bedzie jak bede robiła zdjecia tym duzym przy nodze [/QUOTE]

No, to w sumie też miarodajne nie jest, bo zależy od wzrostu człowieka i długości jego piszczela :cool3: Miareczka i pi razy drzwi w kłębie ;)

Dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

no też prawda ale jak zrobić fotke np. obok Magdy a wzrost własciwie mamy taki sam to pózniej na oko mozna ocenic wzrost psa gdy siega np. do kolana:) w koncu nie muszę mierzyc każdego jedynie sznupkowate:) ale jak się znajdzie taki ADHD co sekundy nie ustoi albo wystraszony jak Majeczka co sie kładzie i kuli to nie ma jak go zmierzyć :(

Link to comment
Share on other sites

ja chciałam w aucie zerknąć ale Zosieńka nie chciała więc odpuściłam bo sama podróż była dla niej stresem, ona zawzięcie chciała w schronisku do kojca wrócić, nie rozumiała co sie dzieje gdzie ja prowadzimy dopiero za brama sie uspokoiła i zaczęła wszystko wąchać, natomiast piksel i alfa wyszły bardzo chetnie:D

Link to comment
Share on other sites

taaak Alfa do wszystkich się klei, ale Pixel widac, że dorastał w schronisku i taki - fajny, ale dzikusek trochę jest - coś tam go wystraszyło i się rozszczekał, widać było, że taki młody jest i niepewny siebie, Cedar go oszczekał - są w podobnym wieku i obaj dorastali w schroniskach - mam nadzieję, ze Cedar pojedzie do DS w piątek bo mam pewne obawy czy aby na pewno :roll:

Link to comment
Share on other sites

w ucie trząs się Piksel jak galareta ale zaciekawiony zagladał przez okno i sie krecił, przejedzajace samochody tez go wystraszyły kilka razy, a kuzyna mojego bardzo obszczekał, poźniej przyszło kilku facetów chyba szukali psa do adopcji to Piksel na nich również szczekał chyba za facetami mniej przepada,............... skoro go własciciel oddał......................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']taaak Alfa do wszystkich się klei, ale Pixel widac, że dorastał w schronisku i taki - fajny, ale dzikusek trochę jest - coś tam go wystraszyło i się rozszczekał, widać było, że taki młody jest i niepewny siebie, Cedar go oszczekał - są w podobnym wieku i obaj dorastali w schroniskach - mam nadzieję, ze Cedar pojedzie do DS w piątek [B]bo mam pewne obawy czy aby na pewno :roll:[/QUOTE][/B]


O nieeeeeeeeeeee :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']w ucie trząs się Piksel jak galareta ale zaciekawiony zagladał przez okno i sie krecił, przejedzajace samochody tez go wystraszyły kilka razy, a kuzyna mojego bardzo obszczekał, poźniej przyszło kilku facetów chyba szukali psa do adopcji to Piksel na nich również szczekał chyba za facetami mniej przepada,............... skoro go własciciel oddał......................[/QUOTE]

do dkopft był fajny już - szybko się przekonuje, on jest mało pewny siebie mam wrażenie (ale to tylko po chwili jaką z nim spędziłam), nie zna świata bo i skąd ma go znać, boi się faktycznie samochodów przejeżdżających, podejrzewam, że miejski zgiełk też by go przeraził

[quote name='lilo']Malawaszko , mam nadzieję że Twoje obawy okażą się bezpodstawne... i że wszystko bedzie dobrze.[/QUOTE]

[quote name='WATACHA'][/B]

O nieeeeeeeeeeee :([/QUOTE]

póki co nadal jest niepewność czy Cedar pojedzie... miało to być pewne, a znowu nie jest - po prostu - powinno się wyjasnić jutro...

Link to comment
Share on other sites

Zosi noc minęła spokojnie, troszkę łasuchowała i dojadała z misek karmę, którą wzgardziły moje sunie. Dalej jest zestresowana, boi się schodzić po schodach ale pomalutku daje radę. Na dworze chodzi i zwiedza ale tylko jak jestem obok niej, ogólnie nie jest źle. Natomiast Cedar dał mi popalić, co chwile wydzierał się na Piksela ja latałam jak głupia z góry na dół ale kończyło się tylko na oszczekaniu. Po dworze chłopaki latali juz razem, mam nadzieję, że Cedar przekona się do Pikselka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']No nie gadaj? :razz: Zamiast znaleźć szczylkowi dom... ech.. głupota ludzka nie zna granic :shake:[/QUOTE]

ale wiecie co, niestety wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego jakie są realia :shake:- wydaje im się, że schronisko jest najlepszym miejscem dla psa - bo będzie mu ciepło, ma dach nad głową, karmią tam... :shake:
niestety takie przypadki to ja mam nawet w tzw. "rodzinie"... jak usłyszałam to we mnie zawrzało, zaczęłam pokazywac zdjęcia w necie, schronisk, psiaków, tego całego gówna... i co? usłyszałam że to manipulacja, że to jednostkowe przypadki, że to wcale tak nie jest...

[quote name='Luna_wro'] jesteś wielka Malawaszko:loveu:[/QUOTE]

phi, zaledwie jakieś metr sześcdziesiąt pare na moje oko :hmmmm: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj jadąc po psiaki do schroniska z kuzynem zajechaliśmy w jedno miejsce, bo Magda79 dostała info że psiaki maja tam źle, ludzie mieli 2 dorosłe suki i 2 szczeniaki w tym jedna tez suczka i powiedzieli że chca się ich pozbyć i oddadzą wszystkie do schroniska, że nie chcą takich brzydkich psów zapytałam tego babsztyla czy jakby miała brzydkie dzieci to czy tez by je oddała??? to sie zamknęła a z jej mężem chwile porozmawiałam starał sie mu wytłumaczyć ze starsza suka umrze w schronisku bo nikt jej nie adoptuje i ze psy ktore do tej pory miały wolnosc nie poradzą sobie w schronisku popadną w depresje i umrą z głodu mając jedzenie, udawał że rozumie i powiedział że jak załatwimy mu sterylke dla najstarszej to ja zostawi..................masakra
a to te bidy:
[URL]http://imageshack.us/g/839/dsc01388p.jpg/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']wczoraj jadąc po psiaki do schroniska z kuzynem zajechaliśmy w jedno miejsce, bo Magda79 dostała info że psiaki maja tam źle, ludzie mieli 2 dorosłe suki i 2 szczeniaki w tym jedna tez suczka i powiedzieli że chca się ich pozbyć i oddadzą wszystkie do schroniska, że nie chcą takich brzydkich psów zapytałam tego babsztyla czy jakby miała brzydkie dzieci to czy tez by je oddała??? to sie zamknęła a z jej mężem chwile porozmawiałam starał sie mu wytłumaczyć ze starsza suka umrze w schronisku bo nikt jej nie adoptuje i ze psy ktore do tej pory miały wolnosc nie poradzą sobie w schronisku popadną w depresje i umrą z głodu mając jedzenie, udawał że rozumie i powiedział że jak załatwimy mu sterylke dla najstarszej to ja zostawi..................masakra
a to te bidy:
[URL]http://imageshack.us/g/839/dsc01388p.jpg/[/URL][/QUOTE]


"brzydkich psów" ... ja pierdykam! o masakra....

ja tam widze śliczne 2 szorściaki, puchatka i niezwykłej urody łaciatego :)



i co z nimi????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...