Jump to content
Dogomania

Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.


aisai

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='docha']no właśnie bez rezultatu, nie mogłam na stronie odnaleźć zakładki z kontaktami, ani maila ani telefonu. jeszcze raz dokładnie przeszukam.[/QUOTE]

chyba przy informacjach o wymiarach, żeby przesłać jest przy ubranku ale daje ten, którego ja używam do kontaktu i komórkę:
(usunięto na prośbę właściciela maila i telefonu)

Edited by makik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='makik']chyba przy informacjach o wymiarach, żeby przesłać jest przy ubranku ale daje ten, którego ja używam do kontaktu i komórkę:
[email][email protected][/email]
694 994 332 - Monika Piliszko[/QUOTE]
dziękuję, mam jeszcze pytanie. w blogu Klary piszesz, że ubranko, które ma jest odpowiednikiem kraciastego, czyli jest zapinane taśmą wokół brzuszka? i nie jest z tego materiału soft activ? zaraz zadzwonię do p. Moniki:)

Link to comment
Share on other sites

jak ślicznotki, marzną? Dosia bardzo energicznie przebiera łapkami na spacerze, jak by po popielniku chodziła:) na odpowiedź w spr. ubranka czekamy. byłam na blogu u Klary- po prostu mnie rozłożyło z miłości do niej. Fajne są nasze łaciate charty. Mam teraz podopiecznego kudłacza, muszę powiedzieć, że jest śliczny,zabawny, giętki misiu ale gdybym miała wybierać to jednak charciki mają to coś w sobie :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eden']Lenka nie chce wychodzić, siku i do domu jej chyba musze buty kupić :-([/QUOTE]

trzeba jej powiedzieć, że klarucha w niedzielę chyba 2h spacerowała i dała radę więc ona też wytrzyma:) nuka lepiej przygotowana przez naturę.

docha podasz link do Twojego kudłacza? raz tam przypadkiem byliśmy ale nie było czasu napisać ani zapisać wątku. pamiętamy, że słodki puchatek z niego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eden']Widziałam zdjęcia jak Klarucha biega, u Nas nie ma śniegu tylko lód moze tu jest problem?[/QUOTE]

trudniej zrobić zdjęcie jak klarucha stoi niż jak biega:) jak postoi to zaraz łapami przebiera. na górce gdzie chodzimy było mocno ubite i wyjeżdżone przez sanki więc miejscami też był lód ale już nowe białe nasypało. na chodnikach i ulicy jest dobrze w tym roku bo nie solą w ogóle a to ponoć zmora dla psów. poza tym klara ma dość kudłate "stopy" od spodu to pewnie też trochę pomaga. za to "uda" od wewnątrz praktycznie golutkie. jak wracamy do domu to gdzie była pod strojem to cieplutka jest ale popiskuje za chwilę przez kilka minut. pewnie jak krążenie w łapach wraca do normy.

Link to comment
Share on other sites

Tym razem wieści od "wielkomalucha" :-)
"Witam :)
Kola radzi sobie bardzo dobrze z mrozami, dostaje ciepłe jedzenie,
kaszkę, kurze nóżki i inne smakołyki. Dla niego dzień to przerwa
pomiędzy jednym posiłkiem a następnym :D Je bardzo dużo, ale też
potrzebuje więcej energii, żeby wytrzymać te mrozy. Dalej skacze na
domowników, ale staram się nad tym pracować. Poza tym urwis z niego,
trochę niszczy, ale wszystko w normie, nie robi większych szkód. Czyta
dalej, teraz już ambitniejsze teksty, z gazetek Lidla przeniósł swoje
zainteresowanie na miesięczniki i naszą lokalną gazetę ( na szczęście
wszystko już dawno odłożone na makulaturę ). Dzielnie broni podwórka,
szczeka na każdego, kto się zbliży do ogrodzenia.

Pozdrawiamy !!!! :)"

Link to comment
Share on other sites

czekaliśmy na oficjalny komunikat:) klara o tym wiedziała już wcześniej bo jej lenka napisała na blogu:) cieszymy się bardzo i życzymy szczęścia i jesteśmy pewni, że lenka będzie coraz odważniejsza i bardziej otwarta. trzeba zmienić tytuł wątku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eden']Podjęłam męską decyzję....Lenka zostaje u Nas :-) to będzie pierwszy chart chrobacki w Katowicach :-)[/QUOTE]
TaaaaK?! krótko jestem na jej wątku, ale tak bardzo się cieszę :) ona jest taka cudowna i taka wrażliwa- wspaniale!
ciekawe dlaczego się wzruszyłam ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...