Jump to content
Dogomania

Konający w krzakach pies w pętli z łańcucha. Nutek ma dom jak marzenie u p.Ani !


togaa

Recommended Posts

Drogie Ciotki czy jest możliwość aby fundacja która opiekuje się Nutkiem udostępniła konto dla mojej tymczasowiczki Diny wygłodzonej ONki z mojego podpisu? Chciałabym zrobić jej allegro cegiełkowe bo potrzebne będą badania i leki a jednak bardziej wiarygodnie wygląda konto fundacji niż prywatnej osoby. Byłbym bardzo wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Ciotki, jak wiecie zawsze zwracam uwage czy psa ktos nie szuka i jakos chodzi mi po glowie ogloszenie o szukanym psie z wypadku samochodowego ktorego wlascicielke zabrano do szpitala a pies uciekl. Troche czasu potrwa szukanie, dam znac.[/QUOTE]
Był taki wątek na dogo ale tam chodziło o rodezjana , chyba że to podobna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]wstawiłam wlasnie na FB[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]NUTKOWE WIESCI :[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Koleżanka, która uratowała Nutka rozmawiała z Panem Jackiem (dziękujemy Panie Jacku raz jeszcze).[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pan Jacek poradził by odwiedzały Nutka osoby z przysmakami. Dzięki temu zacznie chłopak z czasem obcych ludzi odbierać jako przyjemność, a nie strach i ból.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Stąd WIELKA prośba do osób z okolic Krakowa, Myślenic, Kalwarii Zebrzydowskiej, ect. – jeśli ktoś z Was miałby chęć i czas pomóc nam socjalizować Nutka, zapraszamy. Prześlę adres hoteliku na maila.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Chodzi o to by ktoś posiedział w Jego pobliżu, dał smakołyk, „poczytał” Mu gazetę na głos – tak by się oswoił z nowymi ludzmi.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z DOBRYCH wieści to to, że na widok opiekuna w hoteliku macha ogonem !!! Także jesteśmy na dobrej drodze. Nutek zaufa, tylko pomóżmy Mu troszkę.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ja, jako że jestem ze Szczecina, nie posiedzę przy Nutku, choć bardzo bym chciała, ale wyślę kilka opakowań smakołyków do hotelu, tak by ktoś odwiedzający mógł włożyć smaczki do kieszeni i pójść do Nutka.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Szukamy dobrego DT bądź DS. dla chłopaczka. Hotelik w Jego sytuacji jest dobrym rozwiązaniem, ale nie ma tam niestety możliwości, by ktoś pracował z psem często, tak jak robiłby to DOBRY, ODPOWIEDZIALNY, CIERPLIWY LUDZKI PRZYJACIEL. [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Prosimy bardzo, pomóżcie nam. [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ponowię też prośbę o wsparcie, choćby malutkie dla Nutka. Każda złotówka to duża pomoc.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Bardzo chcielibyśmy znaleźć dla Niego DT/DS. Ale tak naprawdę, nie wiadomo kiedy to nastąpi. A hotelik kosztuje.. A nie wyobrażamy sobie konieczności pozbawienia tego biednego psiaka spokoju, który daje Mu hotelik po tych strasznych przeżyciach... [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam o Nutku :) i też wplacam swoją deklarację za listopad. W hotelu będe po 10 listopada i chętnie pooswajam pieska przysmakami.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Pamiętam o Nutku :) i też wplacam swoją deklarację za listopad. W hotelu będe po 10 listopada i chętnie pooswajam pieska przysmakami.:)[/QUOTE]

jak dobrze Aga :)
Podesle do hotelu troche przysmakow w nastepnym tygodniu z dobra energia dla Nutka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Wieczorem pouzupełniam rozliczenia w pierwszym poście. Będzie spora kwota z Allegro cegiełkowego.[/QUOTE]

Porozliczałam wszystkie wpływy i wydatki.
Z [B]Allegro[/B] cegiełkowego wystawionego przez [B]ihabe[/B] wpłynęło [B]375 zł[/B] !!:multi:. Po odjęciu prowizji, dla [B]Nutka jest 357 zł[/B].

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam w Radziejowicach, dowiedziała się o psiaku z bazarku, na którym zapytano mnie czy go kojarzę, nie doczytałam całego wątku b o mi strasznie dogo zamula dziś, ale jeśli mogę pomóc to musiałabym mieć z kimś konatke najlepiej przez pw, jestem na dogo moglibysmy wymien ić się mailami, przydałby by się zdjęcia na miala mogłabym przsłać je naszym wetom lub okolicznym i może jakieś wydarzenie fb typu znaleziono psa, albo cała prawdę, po udostępnieniu może byłby odzew, poza tym potrzebuje dokładniejszej lokalicacji, bo chyba znaleziono go we wsi radziejowice Parcel jakbym miała zdjęcia to znam tam kilka soób w tym sołtysa, może by skojarzyli. Minusem tej całej sprawy jest to, że Radziejowice zrobiły się modne i domy wyrastają jak grzyby po deszczu, mieszkaja tam różne osoby, sama mieszkam w tzw dzielnicy działkowej i wiem, że są tacy, którzy po wakacjach pozbywają się psa, a termin by pasował, niestety tych psów raczej nikt nie zna, boa są na działce,a poetm byle gdzie, sama tego kilka razy doświadczyłam, a to juz drugi pies w tym samym czasie bo jednego znaleziono też w lesie przywiązanego do drzewa tylko bliżej Żyaradowa. sama psa nie kojarzę, ale nie znam wszystkich psów w okolicy, ja częściej jestem na wątkach dogów niemieckich. Jutro spróbuje docztać resztę wątku i jeśli tylko będę mogła to pomogę, tu będę zaglądać, ale proszę o informację na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_']Mieszkam w Radziejowicach, dowiedziała się o psiaku z bazarku, na którym zapytano mnie czy go kojarzę, nie doczytałam całego wątku b o mi strasznie dogo zamula dziś, ale jeśli mogę pomóc to musiałabym mieć z kimś konatke najlepiej przez pw, jestem na dogo moglibysmy wymien ić się mailami, przydałby by się zdjęcia na miala mogłabym przsłać je naszym wetom lub okolicznym i może jakieś wydarzenie fb typu znaleziono psa, albo cała prawdę, po udostępnieniu może byłby odzew, poza tym potrzebuje dokładniejszej lokalicacji, bo chyba znaleziono go we wsi radziejowice Parcel jakbym miała zdjęcia to znam tam kilka soób w tym sołtysa, może by skojarzyli. Minusem tej całej sprawy jest to, że Radziejowice zrobiły się modne i domy wyrastają jak grzyby po deszczu, mieszkaja tam różne osoby, sama mieszkam w tzw dzielnicy działkowej i wiem, że są tacy, którzy po wakacjach pozbywają się psa, a termin by pasował, niestety tych psów raczej nikt nie zna, boa są na działce,a poetm byle gdzie, sama tego kilka razy doświadczyłam, a to juz drugi pies w tym samym czasie bo jednego znaleziono też w lesie przywiązanego do drzewa tylko bliżej Żyaradowa. sama psa nie kojarzę, ale nie znam wszystkich psów w okolicy, ja częściej jestem na wątkach dogów niemieckich. Jutro spróbuje docztać resztę wątku i jeśli tylko będę mogła to pomogę, tu będę zaglądać, ale proszę o informację na pw[/QUOTE]

witamy na watku Nutka.
Osoba ktora uratowowala Nutka jest tamb. Jej relacja jest na 3 stronie watku.

Link to comment
Share on other sites

Napisze do niej na pw i poproszę o jeszcze kilka informacji i podam maila do zdjęć, które mogę znajomym w okolicy porozsyłać, może namierzy się właściciela, nie wiem. I postram się wątek doczytać może tam jeszcze coś mi się nasunie, wczoraj do 6 strony doszłam dogo bardzo wolno chodziło a interenet też mam humorzasty, no wsi spokojna....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...