Jump to content
Dogomania

Mikusia ma swój dom.


omi

Recommended Posts

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo to smutne nie zdążyłyśmy, co właściwie jest mikuni? Trzeba podawać te pro i prebiotyki razem, nalepiej się sprawdza nutriplant, leki można pakować nie tylko w pasztecik, lubia też masełko prawdziwe, takie ciut twardawe nie wypluje napewno, podawałabym zapakowany w jedzonko len mielony odtłuszczony i z kurką lub innym mięskiem najlepiej wołowym chudym kapsułki la pacho z zielarskiej apteki, w całosci lub wysypane na jedzenie, to dosc dobrze zwalcza paskudztwa w organiżmie,

cioteczki na ból nie podawać nigdy ludzkich leków, zwłaszcza paracetamolu, podaje się z konieczności jak nic nie ma pyralginę, polecone przez fachowców i sprawdzone wielokrotnie/

jeżeli je miesko kury to Dobry znak, można dla wzmocnienia podawać zupki zagęszczone tak by sie nie lały mocno łyżeczka na przód jezyka, ona to poda dale, uważać by nie dać dalej i psinka sie nie zaksztusiła, zupkę zagęszczać jarzynami i mięskiem zmiksowanym,

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj podaję Mice "Lakcid" raz dziennie jedną ampułkę. Jogurtu nie je- nie smakuje jej.

Mika jest radosna, w ogródku podskakuje, bardzo ładnie reaguje na koty. Mój 9 letni kot ociera się o nią...
Mam nadzieję, że to oznaki jej powrotu do zdrowia. W pokoju śpi sobie na łóżku lub obok fotela, gdy na nim siedzi człowiek.To ja daję jej jeść, zajmuję się nią, a ona i tak woli iść na spacer z moim mężem. Patrzy w niego, jak w obrazek...

Mika jest IDEALNYM psem.

Link to comment
Share on other sites

W pracy nadal jestem bez netu i teraz aż bałam się wejść na wątek...........bardzo mi przykro ,że Jadzi się nie udało:-( tylko jedno pocieszenie że już nie cierpi:placz:
Omi , wysłałam dziś przelew , na fb wczoraj podałam Twoje konto do przelewu , później dam info na wydarzeniu. Podaj mi proszę nr subkonta to napiszę w treści wydarzenia. Jest możliwość zdobycia taniej surowicy na parwo/nosówke , jeśli uznasz że to konieczne to daj znać - zamówię. Bardzo martwię się o Mikę , za długo trwa i biegunka i brak apetytu :shake: może jestem przewrażliwiona ale u Timura też tak było , a poza tym nie miał innych objawów - nie był ani osowiały ani smutny i nie wyglądał wogóle na chorego psa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']W pracy nadal jestem bez netu i teraz aż bałam się wejść na wątek...........bardzo mi przykro ,że Jadzi się nie udało:-( tylko jedno pocieszenie że już nie cierpi:placz:
Omi , wysłałam dziś przelew , na fb wczoraj podałam Twoje konto do przelewu , później dam info na wydarzeniu. Podaj mi proszę nr subkonta to napiszę w treści wydarzenia. Jest możliwość zdobycia taniej surowicy na parwo/nosówke , jeśli uznasz że to konieczne to daj znać - zamówię. Bardzo martwię się o Mikę , za długo trwa i biegunka i brak apetytu :shake: może jestem przewrażliwiona ale u Timura też tak było , a poza tym nie miał innych objawów - nie był ani osowiały ani smutny i nie wyglądał wogóle na chorego psa....[/QUOTE]

[B]Asior wyjaśniła mi, że pieniądze należy wpłacać na ogólnodostępne konto ktoz, ale z DOPISKIEM " MIKA i JADZIA z Olkusza". [/B]

Elaja bardzo Ci dziękuję za Twoją pomoc we wszystkich sprawach Miki.

Mikę obserwuję cały czas.
Wczoraj była ładna kupa. Apetyt -zjadła po południu, rano nie chciała.
Dzisiaj rozwolnienie ( ale nie sama woda), rano zjadła 2 nogi, ale musiałam zachęcać.
Strasznie smakuje jej ta pasztetowa, w którą zawijam jej Augmentin...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, nie było mnie w Krakowie , nie miałam dostepu do kompa, dzisiaj pierwsze co zrobiłam to ..przelew grosików dla Jadzi. Dopiero póxniej doczytałam:-(. Iwonko trzymaj sie. Dla Mikuni tez poszły pieniązki tylko dajcie znac czy doszły.

Link to comment
Share on other sites

Mika nie chce jeść...ręce opadają...specjalnie codziennie gotuję świeże mięso, żeby ją odżywić... suchej karmy w ogóle nie dotyka.
Antybiotyk dałam jej, chociaż nic nie jadła od wczoraj.
Ostatnie siku wczoraj o 23. Chciała zostać na polu, położyła się przy furtce.
Wydaje mi się, że ona czeka na mojego męża. Jak z nim idzie, to jest zadowolona i zawsze jest siku albo kupa.
Ten brak apetytu mnie martwi, a z drugiej strony, gdy ja jestem chora to też mało co jem, raczej z rozsądku przed zażyciem lekarstwa.

Link to comment
Share on other sites

Mikusia nie chce jeść nadal. Zjadła tylko 5 plasterków szynki. Rozmawiałam z wetką-ona podejrzewa, że Mika może mieć robale - z tego mogą być te nawracające biegunki i brak apetytu. Mam przynieść trochę kupy Miki do zbadania... czy bez tego nie można dać czegoś na robale?

Ogromnym problemem jest izolowanie dziewczyn od siebie. Teraz siedzę zamknięta z Omi w pokoju, a Mika chodzi swobodnie po domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniawawa']Doszedł przelew ode mnie??[/QUOTE]

[B]Wszystkie przelewy jakie otrzymałam na Mikę umieściłam w rozliczeniu w 3 poście.[/B]

[COLOR="red"][B]SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM ZA POMOC W RATOWANIU MIKI[/B][/COLOR]:Rose::Rose::Rose:
RAZEM DAMY RADĘ!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Omi , jeśli wpłaci ktoś z fb proszę zaznacz to przekopiuję na wydarzenie , tak samo jeśli by były jakieś wpłaty na konto KTOZ-u . Czasem jak widać ,że już ktoś wpłacił to innych zachęca.;)[/QUOTE]

Elaja staram się na bieżąco wszystko uzupełniać. Nie wiem tylko jak sprawdza się konto ktoz? Muszę zadzwonić do Asior w tej sprawie.

Bardzo proszę sprawdzajcie mnie w prowadzeniu rachunków!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi']Elaja staram się na bieżąco wszystko uzupełniać. Nie wiem tylko jak sprawdza się konto ktoz? Muszę zadzwonić do Asior w tej sprawie.

Bardzo proszę sprawdzajcie mnie w prowadzeniu rachunków![/QUOTE]
Nie ma potrzeby , radzisz sobie świetnie :loveu: Najważniejsze aby Mika wyzdrowiała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...