Jump to content
Dogomania

Mikusia ma swój dom.


omi

Recommended Posts

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rita60']No to czekamy:razz:[/QUOTE]
Aby umilić czekanie na Bożenkę to opowiem co pamiętam z rozmowy:)
Po solidnej porcji odrobaczeniowej (3 dni) kupy ładne,
obydwie sunie i Omi i Mika jedzą rano gotowane a na wieczór suchy pokarm,
relacje między suniami już "poprawne"-
zostały nawet same w domu jak Państwo poszli na wigilię i .... pięknie się przywitały po ich powrocie,
Bawią się razem w warczenie na siebie i podgryzanie:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo [B]Wszystkich[/B] przepraszam za tak długie milczenie. Życie...

Mikusia jest zdrowa. Odrobaczona i zaszczepiona. 19 grudnia szczepiłam Mikę u dr Szpeyera na wściekliznę. Teraz należy odczekać 3 tygodnie i można sunię sterylizować.
Mika rano dostaje gotowanego kurczaka +ryż+marchewka, a wieczorem sucha karmę z jagnięciną. Nie ma biegunki.
Rozpuściłam wici wśród znajomych w sprawie adopcji Miki. Były zainteresowane dwa domy. Pierwsze było starsze małżeństwo. Musieli uśpić swoją sunie tego lata z powodu nowotworu. Mika bardzo jest podobna do ich zmarłej suni. Mieli poczekać do końca leczenia Miki i zastanowić się. Mieszkają po sąsiedzku, odwiedzali nas. Niestety nie zdecydowali się. Może wystraszyli się, że Mika będzie chorowita po tym, co przeszła...a może jeszcze cierpią po stracie swojej suni. Nie dopytywałam się. Nie naciskałam. Było mi przykro. U tych ludzi psiaki traktowane są jak członkowie rodziny, a takiego domu szukam.
Drugi dom, to młode małżeństwo z małymi dziećmi. Też mieszkają po sąsiedzku. Bardzo spodobała im się Mika, jej podejście do dzieci-wycałowała maluchy zaraz na wstępie spotkania.
Mieli kiedyś sunię, ale wtedy nie mieli dzieci. Mieli omówić sprawę z reszta rodziny, bo mieszkają jeszcze z babcią. Stwierdzili jednak, że małe dzieci i psiak, to za dużo i poczekają, aż maluchy podrosną.
Obecnie czekam na decyzję trzeciego domu. Rodzina z dwójką nastoletnich dzieci. Po nowym roku przeprowadzają się do swojego domu na wsi. Znam ich i wiem, że kochają zwierzaki. Póki co maja dwa kociaki. Mika bardzo przypadła im do serca i chcą ją adoptować po przeprowadzce.
Szukam Mice dobrych ludzi. Nie chcę oddać jej komuś obcemu, kogo nie znam i nie wiem czy mogę mu zaufać.

Wojtuś dziękuję, że przekazałeś wieści :loveu:
Aldrumko dziękuję za wpłatę :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...