Jump to content
Dogomania

Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM


brazowa1

Recommended Posts

News nr dwa jest taki,ze został pozbawiony wszystkich włosów. Oczywiście dobrze-to ułatwi wiele rzeczy,ale..... ŁO MATKO BOSKO!!!!!!!.

Usiłował wyleźć przez oszklone drzwi,wiec przywalił łbem. Potem zobaczył w lustrze swoje odbicie i innych ludzi. Zaczął sie na to zjawisko drzeć. Na koty-nie zareagował (dziwne). Pożera wszystko,co podadzą,głuchy oczywiście jak pień. Usiłował sforsowac ogrodzenie,ale jest za wysokie. Generalnie zachowuje sie jak w więzieniu.super,co? takie bardzo rokujace. Ludzie nie mają odczucia,ze mu pomogli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brazowa - a może porozmawiasz z Nimi, powiedz dokładnie ,to o czym piszesz-że on nie tęskni za schronem,to strach,niepewność, sama wiesz lepiej ..
Jezeli mu chcieli pomóc - to WŁASNIE to zrobili i to jest pewne i to On - Hop jest bohaterem tego zdarzenia,a nie Oni, nie ich uczucia, intencje.
Boże mój - ta buda może być rozwiązaniem byłaby to przecież własna buda, własne podwórko , własna micha..
Uda się , mówię Ci musi - piszesz o Nich z sympatią a yo coś znaczy.
U mnie Maniek ( kotek - demon)spacyfikował Doskę..

Link to comment
Share on other sites

Po cichu mocno wierzylam ,że Hop dożyje jednak tej chwili . Mam nadzieję ,że tak będzie mial Hop u boku tych ludzi ,ktorzy będą dobrzy, odpowiedzialni,nie zawiodą nadziei Hopa i tych ,ktorzy troszczyli się wiele lat o to by przetrwal w schronie .
Najblizsze dni,tygodnie i m-ce pokażą ,czy nadzieje Hopa i nasze zostaly spelnione.Oby te nadzieje Hopa zostaly spelnione.Chyba za prędko jednak cieszyć się już teraz z tej adopcji,okazuje się.Trzeba czekać ,zobaczymy jak potoczą sie losy Hopa w tym domu..

Link to comment
Share on other sites

Koss,rozmawiałam. Dłuuuuuuugo. Decyzja nie była pochopna,absolutnie,bardzo długo omawiana,z każdej strony.Hop nie jest dla nich obcym psem.Rozmawiałam równiez wczoraj,po adopcji,wyjasniałam-to madrzy ludzie.z sercem,nigdy niczego nie oddali,nawet jak sikało i załatwiało sie juz tylko w domu,z uwagi na wiek.
Więc w tym cała nadzieja. Dzisiaj nawet jedna z opiekunke nie pojechała na groby,aby być z Hopem. Miał mieszkac na piętrze,ale skoro nie zna schodów,przygotowano mu pokój na parterze.

Rokuje z każdej strony,ale ja sie zwyczajnie boję-tyle widziałam...
co jeżeli uznają,ze pies był szczesliwy w schronie,bo tam widzieli merdajacego psa, a tutaj pies usiłuje sie wydostac z domu,za wszelka cene?
Nie wiedzą,ze to samo było za każdym razem,gdy go przenoszono,że biegał ciagle wzdłuz ogrodzenia,dyszał,usiłował sie wydostac-do ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Brazowa u Ciebie pochopna decyzja ......to wykluczone:) to raz.
A jezeli Ty dłuugo rozmawiałaś, wykładając Im wszystkie przeciw....:), a Oni wzieli, to ZNACZY , że Hop ma już dom do końca swoich dni- to dwa.
Ufffffff uspokoiłam się , a że się zamartwiasz...toż to Twój przyjaciel, a Twoja odpowiedzialność rozmiaru XXXL.....to już inna sprawa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']Brazowa u Ciebie pochopna decyzja ......to wykluczone:) to raz.
A jezeli Ty dłuugo rozmawiałaś, wykładając Im wszystkie przeciw....:), a Oni wzieli, to ZNACZY , że Hop ma już dom do końca swoich dni- to dwa.
Ufffffff uspokoiłam się , a że się zamartwiasz...toż to Twój przyjaciel, a Twoja odpowiedzialność rozmiaru XXXL.....to już inna sprawa:)[/QUOTE]

Tez tak mysle:lol:

Link to comment
Share on other sites

więc.. zgodnie z przewidywaniami przestał biegac jak opetany,poznał rozkład mieszkania. Nadal boi sie schodów,więc mieszka na dole i w tym momencie największym jego problemem jest (źle! nie JEGO,bo on z tym nie ma najmniejszych problemów) jest obsikiwanie wszystkiego,co sie da. Pamietacie (eeeeeeee,nie pamietacie) najszych dywagacji z poczatku watku,na temat sikania hopowego,bedzie czy nie bedzie? Nie sika tylko w momencie,gdy podąza jak za hipotyzowany za kotem (kotami zawsze był zafascynowany),a gdy kot sie wkurza śledzeniem i zatrzymuje z miną "przylać ci przybłędo????????", Hop robi klasyczny CS z odwróceniem głowy.

Chyba nie jest za bardzo zagubiony i zgaszony,bo na opcje wytarcia łapek ręcznikiem,szybko przekonał ludzi,ze to zły pomysł ,wiec kaganiec musi byc do planowanej kąpieli.
Po pierwszym nerowym rzucie na jedzenie,znowu pokazał swoja naturę niejadka.Suche zdecydowanie NIE!

Juz kiedyś podejrzewałam u niego chore serce,myślę,ze predzej czy później to wyjdzie,jakieś lekkie niedomaganie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']więc.. zgodnie z przewidywaniami przestał biegac jak opetany,poznał rozkład mieszkania. Nadal boi sie schodów,więc mieszka na dole i w tym momencie największym jego problemem jest (źle! nie JEGO,bo on z tym nie ma najmniejszych problemów) jest obsikiwanie wszystkiego,co sie da. Pamietacie (eeeeeeee,nie pamietacie) najszych dywagacji z poczatku watku,na temat sikania hopowego,bedzie czy nie bedzie? Nie sika tylko w momencie,gdy podąza jak za hipotyzowany za kotem (kotami zawsze był zafascynowany),a gdy kot sie wkurza śledzeniem i zatrzymuje z miną "przylać ci przybłędo????????", Hop robi klasyczny CS z odwróceniem głowy.

Chyba nie jest za bardzo zagubiony i zgaszony,bo na opcje wytarcia łapek ręcznikiem,szybko przekonał ludzi,ze to zły pomysł ,wiec kaganiec musi byc do planowanej kąpieli.
Po pierwszym nerowym rzucie na jedzenie,znowu pokazał swoja naturę niejadka.Suche zdecydowanie NIE!

Juz kiedyś podejrzewałam u niego chore serce,myślę,ze predzej czy później to wyjdzie,jakieś lekkie niedomaganie.[/QUOTE]

Muszę odetchnąć - Hopku, przy 30 papierosach dziennie, trudno będzie. Muszę pogłówkować w kwestii sikania. brązowa, ja mam nie pamiętać?! Zawsze mówiłam - pokochać i wycierać. Nauczy się. Przecież nie będę was zanudzać opowieścią o moim Mixerze.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/35581-Piekny-Hop-w-typie-PONa.Pies-z-godnoscia.Trojmiasto./images/ranks/9apsycho.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/35581-Piekny-Hop-w-typie-PONa.Pies-z-godnoscia.Trojmiasto./images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/35581-Piekny-Hop-w-typie-PONa.Pies-z-godnoscia.Trojmiasto./members/71713-agata51"][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/35581-Piekny-Hop-w-typie-PONa.Pies-z-godnoscia.Trojmiasto./image.php?u=71713&dateline=1212512362[/IMG] [/URL]
ZarejestrowanyMar 2008Postów18,405
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/35581-Piekny-Hop-w-typie-PONa.Pies-z-godnoscia.Trojmiasto./images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B]

[INDENT][I]Pewnie obsika. Może zbyt lekko traktuje problem podsikiwania, ale dla mnie to jest żaden problem. Rozumiem, że niektórych może to zniechęcać, a nawet przerażać. Mój schroniskowy kudłacz dosłownie zalewał mi mieszkanie, bo przez pierwszy tydzień nie chciał wychodzić na spacer. 3,5 roku w klatce zrobiło swoje. Któregoś dnia po prostu przestał. Dopiero po 8 miesiącach stwierdził, że czesanie może być przyjemnością, ale czesania łap nie lubi do tej pory. Chyba żaden pies nie lubi gmerania przy łapach. Mixer to kraina łagodności, nie ugryzie, ale w zeszłym roku odszedł za TM mój ukochany kundel, który przez 14 lat terroryzował mojego męża. Warczał, szczerzył kły, atakował stopy (ale tylko obute, gołych nie chapał). Mąż go uwielbiał, przekupywał jak mógł - bezskutecznie. Trafił do nas z jakiegoś parkingu jako 6-miesięczny szczeniak, a do końca życia pamiętał męską nogę w bucie. Piszę o tym (wiem, trochę długo), bo wydaje mi się, że przygarniając psa (czy to z ulicy, czy to ze schroniska), zwłaszcza dorosłego, musimy mieć świadomość, że jego psychika może być mocno pokiereszowana i być przygotowani na zachowania, które niekoniecznie nam odpowiadają. Ale za nic na świecie nie zamienię chwili, kiedy Mixer pierwszy raz podszedł do mnie, nadstawiając łeb do miziania albo siknął, podnosząc nogę jak pies (chociaż bez jajek). Zachęcam - warto. [/I][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...