Jump to content
Dogomania

Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brazowa1']serio,jeżeli Hop dożyje do marca,a Sunia znajdzie dom,Hop pójdzie do najlepszego domu pod słońcem.
Agatko,przepraszam....[/QUOTE]
To trzymam kciuki zeby sunię ktoś zaadoptował, a Hop do super domu.
Co to za sunieczka??

Ostatnio boje się na ten wątek zaglądać, tak smutno się zrobiło :(

Link to comment
Share on other sites

ja sie boje zagladac do schronu,zawsze mam takie jakies,ze jego już może nie być.Smutas juz sie zawinał.

Problem w tym,że suczka jest stara,ma 10 lat,średniej wielkosci i brzydka.Do tego slabe tylnie lapy po dawnym urazie,zanikaja jej mięśnie.Plus ,że jest czysta i łagodna.Miła.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam wczoraj z Pania Izą,czyli naszą kochana Babcią Izą.za dwa miesiace wyprowadza sie i będzie musiała przestac przychodzic do schroniska.Dramat,dla psów i dla Niej.Znamy sie od 13 lat....Zawsze powtarzala,ze wiowiórka i ja,to jak jej wnuczeta i jest cała szczęśliwa,ze gdy ona odejdzie,to ktos zostanie i ,ze to cudowne,ze dzielą nas pokolenia,a tak samo myślimy.Ostatnio powiedziala mi też,ze ona miala w zyciu duzo radosnych chwil,podróze,sukcesy dzieci,ale nic nie dało jej tyle szczęścia ,co psy schroniskowe i że żałuje,ze odkryła ta swoja pasję schroniskową tak późno. Ja wiem,dlaczego Pani Iza definiuje kontakt z psami,jako szczęście-bo psy nic nie chcą,prócz tego,aby Ona była.Kochaja Panią Izę dla Niej samej.
Pani Iza,za te wszystkie lata wspólnej pracy przy psach,chce mi podziękować,tak sie wyraziła.
ja źle sie czuje z tym stwierdzeniem :"podziekowanie",wiecie o co chodzi.Bo to my wszyscy powinnismy Jej dziękować.
Więc powiedziała,że psa,którego bedzie mogła przygarnąć ze schroniska w kwietniu/marcu,chce ,abym ja wybrała.Ona ma tylko prośbe,aby był to jeden z piesków,którego zna od lat i żeby był stary.
iem,ze Jej serce skazuje na dwa psy-na Hopa i na Sunię.

Wiewiorko,wypowiedz sie proszę.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hop moze nie dozyc domu. Nawet tego,który bedzie za miesiąc.

Po 8miu latach,które przezył w pojedynczym boksie,ciagle tym samym,dano go na zbiorowy wybieg,z młodymi samcami,od których trzeba bylo zabierac stare suczki,bo byly atakowane i nie mogły wychodzic z budy.

Hop jest stary,słaby,ma chore serce,potyka sie na spacerach,powoli je,nie słyszy, chodzi ogłupiały wzdłuż kraty.
Nie ma możlwości zabrania go na spacer.

Ile razy ma zawracać z TM?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szuwar']Kurcze, co się dzieje w Sopocie? Po co oni zmieniają tak stary porządek rzeczy?[/QUOTE]


ale o co Ci chodzi,pies jest teraz szcżęśliwy.

A poza tym,jaka satysfakcje sprawiło moje zdenerwowanie i co by tu nie mówic - rozpacz nad psem.

Zostały 3 "najbardziej moje" psy, tylko trzy.
Kto mi pomoże z Gromitem.Akucha ma pomysła.
Mice sie nie da pomóc,kurcze,co ja zrobie z Miką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...