Jump to content
Dogomania

Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM


brazowa1

Recommended Posts

z dobrych wiesci-Hop na spacerach jest bardzo laskawy dla innych psow,mozna go zabierac praktycznie z kazdym jego pokroju-nie sprowokowany-zignoruje go.Raz ,na samym początku znajomosci z furitem Karmelkiem,Hop zostal chwycony przez tego gowniarza za futro.Spojrzal tylko na intruza olewajacym wzrokim,Karmelek puscił i od tamtej pory byl goracym fanem Hopa,wital go podskokami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nierozsądny gap-chcial uciec przed przeznaczeniem....
zaczelam myslec,ze nie wierze w cuda w ogole,w cud dla Hopa tym bardziej,a potem przypomnialam sobie tego pieska
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/szczeniaczek-jest-juz-duzy-ma-dom-102655/[/URL] i sytuacje bez wyjscia.Chory zakaznie szczeniak,opcja uspienia,podejrzenie nosówki,zima.Zostałysmy ze szczeniakiem na chodniku-dosłownie.Znajdzcie kogos,kto nawet za pieniadze wezmie psa z nosowka!!!!I nagle dzwoni telefon,nie dałysmy jeszcze zadnego info o psie-nie bylo kiedy,dzwoni ktoś w zupełnie innej sprawie,a ja wiem,ze on pomoze psu.I maja go do dziś :loveu:

To byla kategoria cudu.Czyli zdarzaja sie.

Link to comment
Share on other sites

tak.I jest dobrym psem.
Pani Iza bardzo go polubila,nachwalic sie nie moze,jaki on grzeczny,posłuszny.Oczywiscie na spacer chodzi z innymi psami,ale tylko Hopek luzem...no,prawie luzem ;)
z gorszych wiesci-podejrzewam,ze po tylu latach w schronie,Hop ma jakieś kłopoty ze słuchem.

Link to comment
Share on other sites

Czytałam. Z jednej strony to udogodnienie. Większość ludzi szuka psów w swojej okolicy ( kto to widział, żeby jeździć za psem na drugi koniec polski jeśli w okolicy tyle bid) z drugiej to troche odbieranie szansy. Sporo psów znajduje dom przez przypadek, bo ktoś akurat wszedł na wątek z pierwszej strony i się zakochał. Gdyby taka regionalizacja była wcześniej to nie wiadomo czy Nuka trafiłaby do Agi albo Figa wróciła do domu.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

mam ogromną prośbę do osoby, która prowadzi wątek. czy mogłabym (ponieważ ze wstydem się przyznam, że nie mam czasu przeczytac co i jak aktualnie się dzieje, choc wątek Hopa już dawno temu czytałam i dziwie się CO ON JESZCZE ROBI NIE W SWOIM DOMKU!!!!????!!!!), czy mogłaby mi przesłac info osoby do kontaktu i może krótki opis psiaka - postaram się go umieścic w Metrze - chyba, jeszcze nie miał tam ogłoszeń!!!!

Pies cudo :loveu: zupełnie nie sądziłam, że jeszcze ma tutaj wątek!!!!!

Link to comment
Share on other sites

witaj Papryczko.
Niestety, :shake: nie mozemy oglosić psa w Metrze-nie mamy zgody schronu na takie ogloszenia i musimy sie dostosowac.
dziekuje,ze o nim pamietasz.
U Hopa na szczescie jeszcze nie widac wiraznych oznak starzenia,jak na schron wyglada i czuje sie niezle.
Co może powodowac,ze jest jeszcze w schronie:wiek,staz schroniskowy,fakt,ze nie daje najmniejszej gwarancji na zachowywanie czystosci w domu.Zabezpieczeniem dla niego jest ogrodek,ktory przy domu musi być.Wiec bardzo trudno znależć taka osobe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']witaj Papryczko.
Niestety, :shake: nie mozemy oglosić psa w Metrze-nie mamy zgody schronu na takie ogloszenia i musimy sie dostosowac.
dziekuje,ze o nim pamietasz.
U Hopa na szczescie jeszcze nie widac wiraznych oznak starzenia,jak na schron wyglada i czuje sie niezle.
Co może powodowac,ze jest jeszcze w schronie:wiek,staz schroniskowy,fakt,ze nie daje najmniejszej gwarancji na zachowywanie czystosci w domu.Zabezpieczeniem dla niego jest ogrodek,ktory przy domu musi być.Wiec bardzo trudno znależć taka osobe.[/QUOTE]

nie rozumiem, dlaczego schron nie daje zgody - przeciez powinno im zależec na adopcjach, ale nie wnikam - wiem, jak jest.
w każdym bądź razie zrobiłam ogłoszenie innemu psiakowi i po dzisiejszym ogłoszeniu coś się zaczyna dziac, więc napisałam na tamtym wątku, żeby miec HOPa na względzie, jesli będzie dużo chętnych na kudłatego psiaka ;) mam nadzieję, ze taka opcja będzie ok :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/40-sznaucera-100-przyjaciela-w-schronisku-na-mazurach-136575/index10.html#post12523307[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...