Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']łosia jeszcze nie widziałam,jeśli widzieć to tylko na łonie natury[/QUOTE]
Niekoniecznie. Swego czasu na WAT przychodził sobie taki jeden pan łoś. Z Puszczy Kapinoskiej przywędrowywał. Pewnie dokształcać się chciał na wojskowego. ;) Maszerował po terenie i obgryzał drzewka. Nie mogli sie go pozbyć. Podobno w końcu w porozumieniu z leśnikami wywieźli go gdzieś, ale szczegółów nie znam. Także w mieście też łosie są. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']a Watacha co? w ciązy jest? ja o czymś nie wiem? :hmmmm:[/QUOTE]

WATACHA nie pije alkoholu raczej, rzadko, bardzo rzadko.Za to gustuje w herbatce zielonej, czerwonej, ziołowej i wodzie, ewentualnie skusi się na sok 100% żurawina :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Wiem,że są u nas też dwa przywędrowały kiedyś.Tylko dla mnie to nie ma uroku,to musi być dzicz :)[/QUOTE]
Będziesz pływać w bagienkach? ;)

[quote name='zerduszko']Zaś o ciążach :shake:[/QUOTE]
Głodnemu chleb na myśli. :)

Edited by ulana
Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']WATACHA nie pije alkoholu raczej, rzadko, bardzo rzadko.Za to gustuje w herbatce zielonej, czerwonej, ziołowej i wodzie, ewentualnie skusi się na sok 100% żurawina :)[/QUOTE]

uuu, to się Pani zdrowo odżywiasz! :)

[quote name='zerduszko']Zaś o ciążach :shake:[/QUOTE]

a bo to widzisz jak te tematy za nami lecą ... z goovnami jest tak samo :niewiem: w sensie, że z tematem o kupkach :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zaś o ciążach :shake:

a bo to widzisz jak te tematy za nami lecą ... z goovnami jest tak samo :niewiem: w sensie, że z tematem o kupkach :megagrin:[/QUOTE]

A bo to ten drugi temat z pierwszego niejako wynika i ściśle związany jest. ;) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']


w necie znalazłam foty z wystawy psów w Rzeszowie,spójrzcie na obrożę,mnie wygląda na taksówkę
[URL]http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/2/n/Wystawa_Psow_Rasowych_6048876.jpg[/URL][/QUOTE]


To jest "Panienka Ling" - takie tasiemki ma/miał Dog Style i ActivDog.
A czy ktoś jeszcze ?
Ta ma tasmę ozdobną naszytą na zacisku - nie kojarzę kto tak szyje.

Dla mnie to prędzej DS niż AD
Nie jest to raczej "popularny" wzór. I raczej "starszy" niż "nowszy".


Howgh - to powiedziałam ja znafca obróżek [I]hendmejdowych :grins:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...