Jump to content
Dogomania

Sunia Elza w typie onki!Już w DS!!!


buniaaga

Recommended Posts

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawe kiedy wizyta PA...
Elzunia rozrabia trochę :lol: często wylewa wodę i wynosi miskę na ogródek, trwa też
dalsza dewastacja kołderki :evil_lol:, zaczepia Gaje do zabawy i mnie oczywiście również ;).
To bardzo czujna i stróżująca sunia, zwłaszcza wieczorem jak Gajka juz śpi w domu
wtedy Elzunia bardzo się stara wykazać ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Ciekawe kiedy wizyta PA...
Elzunia rozrabia trochę :lol: często wylewa wodę i wynosi miskę na ogródek, trwa też
dalsza dewastacja kołderki :evil_lol:, zaczepia Gaje do zabawy i mnie oczywiście również ;).
To bardzo czujna i stróżująca sunia, zwłaszcza wieczorem jak Gajka juz śpi w domu
wtedy Elzunia bardzo się stara wykazać ...[/QUOTE]
Zadomowila sie i wychodzi "szydlo z worka" czesto tak bywa. Pewnie szkolenie by sie przydalo.

Link to comment
Share on other sites

Ona rozrabia bo to jeszcze młodziutka sunia. Taki troszkę większy szczeniak. Na pewno ktos ja wywalił jak urodziła i odchowała pierwszy miot. A może ma taki charakter że lubi psoty i zabawy.
To fajnie że ona oprócz miziania umie jeszcze stróżować. Bedzie z niej cudowny pies dla jakiegos fajnego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo jest radosna... wczoraj zabrała sie za poduchę Gaji, którą niedawno położyłam na ganku, wyniosła ją na ogródek i mocno poszarpała :mad:. Bardzo sie na nią gniewałam, a
Elunia o tym wiedziała i przez jakiś czas bała się do mnie podejść.Ale ma krótką pamięć,
bo rano znów zajęła się tą poduchą :evil_lol:.
Jednym słowem jest bardzo rozbrykana i już zapomniała o swojej bezdomności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Bardzo jest radosna... wczoraj zabrała sie za poduchę Gaji, którą niedawno położyłam na ganku, wyniosła ją na ogródek i mocno poszarpała :mad:. Bardzo sie na nią gniewałam, a
Elunia o tym wiedziała i przez jakiś czas bała się do mnie podejść.Ale ma krótką pamięć,
bo rano znów zajęła się tą poduchą :evil_lol:.
Jednym słowem jest bardzo rozbrykana i już zapomniała o swojej bezdomności.[/QUOTE]

jakbym swoich widziala, z rana jak po nocy wyjde z domu, a na podworku waty, gabki, powyciagane koce z bud. . . .
dzisiaj pufę, na ktorej Żulik lubił sie wylegiwac i o ktorą zawsze z Jamnisia konkurowal, zalatwili tak, ze juz nie bardzo jest na czym poleżeć.
*Gajowa* doskonale Ciebie rozumiem, ze mozesz się gniewać. Ja to i wydzierac sie na cala wies o 5 rano potrafię. A jakie grzeczne wtedy. . . .nie ma zadnego, tylko noski widac z bud. Jak juz posprzatam, to wszystko wraca do normy. A jakie niewiniatka, jak sie podlizują???!!!! Z ty jest jak z porodem, szybko sie zapomina. No bo jak na nich sie gniewac, jak one tylko pobawic sie chcialy.

Link to comment
Share on other sites

mimiś już po wizycie,ponoć domek bardzo fajny jak to powiedziała mimiś ona by tam psa oddała:)
pani 30-latka mieszka za mamą obie bardzo kochają psy.Mama tej pani nie pracuje-rencistka,Elza mieszkała by z nimi w domku,bo szukają suni takiej do kochania i przytulania:) Dom z ogrodem.Kaukaz którego adoptowały wcześniej ma się dobrze,zadbany.
Jedynie czego obawiają się panie to reakcji ich kaukaza na nową lokatorkę .z poprzednią sunią dogadywał się dobrze ale to on był tym który dołączył do stada a teraz byłoby odwrotnie.
Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Ja myslę że to niezły pomysł, skoro panie są wielbicielkami psów to Elza miałaby duzo miłości. Tylko, ze ona bardzo kocha dzieci, ale czy brak dzieci w tym domku bardzo by ją zasmucał? Najważniejsze żeby była kochana.
Co do Kaukaza to powinni sie dogadać, bo to pies i suka, to zawsze jest łatwiej niż z osobnikami jednej płci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...