Jump to content
Dogomania

Sunia Elza w typie onki!Już w DS!!!


buniaaga

Recommended Posts

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny jestem i ja.
Elza jest u mnie czuje się dobrze apetyt wrócił ,poza tym zainteresowana jest głównie swoim posłaniem:)
pędzelopka zmiany nastąpiły ponieważ tak pomyślałyśmy że to kilka zanim pojedzie do hoteliku (a ja na kilka dni mam zgodę domowników)więc było nam żal jej dziś gonić w drogę poza tym to koszt na paliwo a kasy i tak mało.Szkoda mi jedynie tej sesji zdjęciowej,ja nie mam aż tak dobrego aparatu.
Chyba że myślicie że narobiłam zamieszania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']To kiedy mogłaby przyjechac?

Irenko zlicz prosze ile mamy deklaracji[/QUOTE]

beka sunia mogłaby pojechać w środę 31.08 o ile transport Evelin jest aktualny?
deklaracje podsumowane są w poście na pierwszej stronie

deklaracji stałych mamy 190 zł
jednorazowych 300 zł

jaki jest koszt hoteliku? i czy on jest na 100% już zarezerwowany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']dziewczyny jestem i ja.
Elza jest u mnie czuje się dobrze apetyt wrócił ,poza tym zainteresowana jest głównie swoim posłaniem:)
pędzelopka zmiany nastąpiły ponieważ tak pomyślałyśmy że to kilka zanim pojedzie do hoteliku (a ja na kilka dni mam zgodę domowników)więc było nam żal jej dziś gonić w drogę poza tym to koszt na paliwo a kasy i tak mało.Szkoda mi jedynie tej sesji zdjęciowej,ja nie mam aż tak dobrego aparatu.
Chyba że myślicie że narobiłam zamieszania?[/QUOTE]

Ukochaj cioteczko suniaczka ode mnie :loveu:
Adres mailowy poprawię na wątkach i w ogłoszeniu suni :):):)
Gajowa dobrze się Nią zaopiekuje :)
A co z tym domkiem, co był na horyzoncie?

Link to comment
Share on other sites

To ja powiem pierwsza. Elza jest jednak u pedzelopki. Co sie stalo? raczej nic, tylko buniaadze cos nagle wypadlo, spr. rodzinne. Wczoraj juz byla pod wieczor w Bialymstoku.
Pedzelopka napisze wiecej. Na razie jej nie ma, bo pewnie doprowadza Elzune do porzadku. Ona jest b. brudna, miala pchly, to sypie sie z niej kal pchli, ma lupiez i bardzo linieje.
Tez jestem bardzociekawa jak tam po pierwszej nocy.
u MNIE ZOSTALY TABLETKI NA ODROBACZENIE i tu sie martwie. Moze zrobmy tak, ze ja przeleje pieniadze za tabletki pedzelopce, a te po prostu zostawie sobie. Pedzelopka moze tak byc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']To ja powiem pierwsza. Elza jest jednak u pedzelopki. Co sie stalo? raczej nic, tylko buniaadze cos nagle wypadlo, spr. rodzinne. Wczoraj juz byla pod wieczor w Bialymstoku.
Pedzelopka napisze wiecej. Na razie jej nie ma, bo pewnie doprowadza Elzune do porzadku. Ona jest b. brudna, miala pchly, to sypie sie z niej kal pchli, ma lupiez i bardzo linieje.
Tez jestem bardzociekawa jak tam po pierwszej nocy.
u MNIE ZOSTALY TABLETKI NA ODROBACZENIE i tu sie martwie. Moze zrobmy tak, ze ja przeleje pieniadze za tabletki pedzelopce, a te po prostu zostawie sobie. Pedzelopka moze tak byc?[/QUOTE]

Na wątku Elzy to jak na karuzeli ;) :)
Nie ważne jednak u kogo jest, ważne że zaopiekowana :loveu:
No i sesja zdjęciowa jednak będzie, którą obiecała pędzelopka ;) :multi:
Mam tylko nadzieję, że u cioteczki buniaaga nic poważnego się nie wydarzyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']dziewczyny do części z Was wysłałam pw z nr konta ale uznałam że szybciej będzie jak umieszczę nr konta na w poście rozliczeniowym na str pierwszej ,także zapraszam!!![/QUOTE]

Ja poproszę jeszcze przynajmniej imię i nazwisko własciciela konta - z samym numerem nie przejdzie ;-).

Link to comment
Share on other sites

pedzelopka, znajdz chwile i napisz nam jak tam dziewczynka sie miewa, jak noc, jak chodzenie po schodach. Ja juz zaliczylam sterylizacje kolejnej suczki ze wsi Łapcie kolo Wyszek. Bylam u szczeniakow w Mulawiczach, wolalam straz pozarna na ratunek dla nich,wrocilam do domu, nakarmilam, napoilam koty, bo psy raniutko jadly, a tu ciszaaaa.
Moze cos sie stalo? mamnadzieje, ze nie uciekla?!
Albo wiem.. . . .sesja trwa i pewnie niespodzianke pedzelopka nam szykujesz. . . . .no to czekamy ciocia, czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz. Ale już nie będzie tak ładnie tylko się streszczę. Sunia nie śmierdzi , nic nie gubi przyjechała do mnie pięknie wyczesana. Same kości , kręgosłupek i żeberka niestety. Na zdjęciach nie wyglądała na taką zamorzoną. Odwodniona. Cały czas śpi , nie ma psa w domu.
Nie mieszkała na pewno w bloku , ale i w domu nie była za częstym gościem. Chodzi po schodach , powolutku człapiemy na dół i w górę, ona po ścianie, boi się , ale widać, że bardzo chce być z człowiekiem więc non stop się przełamuje.Miałam trochę perypetii wczoraj wieczorem i rano z posłaniem. Zagospodarowałam jej kącik między szafą i komodą. Na komodzie telewizor. Panika co robić. W dodatku panele. Ani w przód ani w tył.Smaczki nie pomogły. Najpierw wyłączyłam telewizor. Trochę pomogło. Dwa pazurki weszły na panele. I dalej nic. Wyszłyśmy z domu potem weszłyśmy i z rozpędu sru na posłanie. Udało się. Rano , pora iść na spacer a łowczarek się zaparł i nie pójdzie. No to przemeblowanie. Ciągnę komodę, rozkładam ręczniki na panelach. No i po przemeblowaniu jest super , posłanie jest przy drzwiach.
To są okropne foty robione telefonem , zobaczcie sobie jak spędza czas laleczka. W domu zaciemnienie bo upał sie wlewa do środka więc praktycznie nic nie widać.
[IMG]http://i52.tinypic.com/2v7v3gx.jpg[/IMG] tu przed przemeblowanie. Włączyłam jej telewizor i chcąc nie chcąc musiała sie przyzwyczaić. Rano już oglądała animki.
[IMG]http://i56.tinypic.com/jtrnly.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/rvxfsw.jpg[/IMG]

Sunia jest przekochana, całuśna i bardzo delikatna. Na spacerze trochę się kuli, w ciemnościach szło jej o wiele lepiej. Ale powolutku sobie drobimy bez pośpiechu także jest dobrze.
Sesja oczywiście umówiona, ale z racji tego , że jest straszny upał - przeniesiona na jutro. Oczywiście będą fotki. Zobczymy może do jutra poczuje się trochę pewniej i oswoi z meblami. Komodę już polubiła. Rozpłaszcza na niej głowę i śpi.
Choćbym chciała więcej na razie nie powiem bo nie mam co powiedzieć. Sunia dużo śpi ,w nocy chrapała i szczekała przez sen. Dostaje małe porcje do jedzenia , nie rzuca się na nie , ładnie zjada bez krztuszenia , wszystko ładnie gryzie. Będzie dobrze tylko musi się trochę odpaść bo jest strasznie zapadnięta w sobie , taka pokurczona i zasuszona. Uwielbia ludzi , dziś do mojej siostry czołgała się po panelach , bo przecież panele - to strach a przywitać się trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...